Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezők - adnátok visszajelzé...

Kérdezők - adnátok visszajelzéseket?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés és annál is több tanácsot olvasok itt. Kérdezők, adnátok visszajelzést mi lett Veletek azóta?

Mit, mikor kérdeztetek?

Milyen válaszokat kaptatok, hasznos volt-e?

Mennyire határozták meg az itt kapott tanácsot a döntéseteket?

Mi lett a végkifejlet?



2012. aug. 28. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Semmi. Egyre kevesebbet beszéltünk. Hogy befolyásolt-e a véleménye? Igen.
2012. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
de kié nem? :DDDDDDDD
2012. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem milyen olcsó kocsit ajánlanának nekem a fórumozók vidéki használatra.

Nagyon sok jó tanácsot kaptam, utána is néztem a kérdéses autóknak.

Hogy mi lett a végkifejlet? Inkább albérletbe költöztünk :D

2012. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
:D
2012. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Azt kérdeztem, h miért ilyen hülye, ostoba az összes nő?

A válaszok nem voltak hasznosak, mert csak sértegettek meg behisztiztek a nők, majd a kérdést is töröltették.

Szánalmas.

2012. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hasznos tanácsot kaptam,és más véleménye is sokszor elgondolkoztat,nem csak a saját kérdésemnél,mások esetében is,persze 1-2 ember sajna mindig van,aki vagy nem a kérdésre válaszol,vagy csak kötözködik.
2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem miért kerülnek tudathasadásos állapotba egyes édesanyák, miért próbálják előtérbe tolni magukat, miért misztifikáljak túl a kapcsolatot a gyerekkel,és miért lesznek identitás-zavarosak. Pl: nő a gyerek foga->"nő a fogunk" , ment a gyerek hasa->"ment a hasunk", illetve hogy miért lesznek egyszeriben olyanok, mintha nem tudnának normálisan kommunikálni. Pl. "cicizik,szopiszik,kaksi,pocaklakó,babuci,babóca, olcsi=olimpia" stb.

Hisztiztek,köpködtek,személyeskedtek,anyáztak. Jót mulattam azon,mennyire magukra ismertek és pont ezért őrjöngtek. Persze töröltetve lett miután az egyik legalább 40-50 hozzászólás után lévő egyed komolyabban el kezdett sértegetni és már nem is a kérdésre válaszolt,úgyhogy jeleztem a moderátorok felé nemtetszésem,akik jobbnak vélték törölni a kérdést.

2012. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés, egyébként.
2012. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tettem már fel pár kérdést, több témakörben is.

Családi kapcsolatok, egészség, üzlet és pénzügyek, állatok, tanulás.


Azt tapasztaltam, hogy a családi kapcsolatokban nagyobb intenzitással jönnek a válaszok.A többi kategóriában átlagban 1-2 választ kapok.

Volt olyan, hogy idegen nyelvű könyvekről kérdeztem valamit, 0 db hozzászólás volt.


Nagyon sok szimpatikus embert ismertem meg, még ha így névtelenül is, de hasznos tanácsot adtak.

Rosszindulatú emberekkel is találkoztam itt bőven, de ők nem érdekelnek, hisz egyértelmű, hogy itt élik ki magukat, otthon, munkahelyen el lehetnek nyomva.

2012. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7-es, pedig ezt a kérdést szívesen végigolvastam volna a válaszokkal együtt, röhögés céljából :D


Én csak kevés kérdést tettem itt fel, egyik pl. a "Ha valakit úgy hívnak, hogy pl. Kis Józsefné Nagy Mária, az hogy tölt ki egy hivatalos papírt, ha külön van vezetéknév meg keresztnév mező?", itt megkaptam rá a választ. Ma meg egy olyat tettem fel az Otthon kategóriában, hogy mivel tisztítható a tésztaszűrő, erre még várok. jó, hogy itt a leglátogatottabb kategóriában is reklámozhatom egy kicsit :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__3377095-tes..

2012. aug. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!