Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok? A biztonságos, szerelem nélküli kapcsolatot, vagy a bizonytalant, akivel esély van a szerelemre?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt,de nem szeretem a párom. Ő nagyon szeret,és vele biztos,hogy lenne jövőm. Tervezzük a házvásárlást,és 1 babát,amit nagyon szeretnék. De ott a másik férfi,akinek nagyon tetszem,és ő is nekem. Lehet,hogy nem ő az igazi,de ha meg sem próbálom,akkor nem derül ki. Viszont akkor fel kell adnom 1 nagy vágyam,hogy gyereket szüljek hamarosan. A nagy gond a barátommal,hogy állandóan hazudozik nekem,mert a jó édesanyja annyira befolyásolja,és mindent megtenne,hogy szakítsunk...
2013. márc. 10. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

második.

Ha sz@r kapcsolatba szülsz akkor a gyereked nyomorítod meg. És nem lenne jövőd a pároddal, ha az anyós szét akar választani ő épp elég köztetek.

2013. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én ebből inkább kilépnék, ahogy írod az anyóst, hazudozást, és h van aki jobban vonz.
2013. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a jelenlegi párod képes megtermékenyíteni...ha nem szereted,nincs értelme az egésznek,mert csak a gyerek fogja megszenvedni a káros következményeket.
2013. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csakis a szerelmet! De csak ha már tudom, hogy tényleg szerelem, nem csak fellángolás, pillangóröpködés, meg rózsaszín köd, hanem igazi mély, testi, lelki szerelem és nem szalmaláng.
2013. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akármit is választanék ezután, az biztos, hogy a hazudozós anyuci pici fiát lapátra tenném, mert az ilyen később csak rosszabb lesz.
2013. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Illés Juli?
2013. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is így döntöttem,csak nem voltam benne biztos,hogy jó döntés volt. Nem is magam miatt,hanem a család,ismerősök leszólása fog rosszul esni. Nem tudom ki az az Illés Juli.
2013. márc. 10. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
6,avagy Berényi Attila,ne buktasd le Julit,mert megtudja az egész Mátyás tér!
2013. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaaa,bocsi,nem nézek BK-t. :)
2013. márc. 10. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem az nagyon fontos, hogy megtanulja az ember félre tenni azt, hogy "mit gondolnak majd mások", ahhoz, hogy boldog legyen. élheted úgy az életed, hogy a saját vágyaidat és belső hangodat követed, hibázol, tanulsz belőle, illetve úgy is, hogy a külvilág véleménye korlátoz, aminek semmi értelme.

És honnan tudod, hogy nem éppen azért lesznek rólad pozitív véleménnyel, mert bevállalsz olyat is, ami kockázatos, beláthatatlan kimenetellel?


összegezve: ha nem vagy boldog a kapcsolatban, szerintem ne maradj, mert nem jó senkinek sem. engem sokkal jobban megviselne ha megtudnám, hgoy a partnerem csak a biztonság miatt van velem, és nem szeret, mintha szakítana és hagyná, hogy keressek olyat, akivel kölcsönös a szeretet.


dobj fel egy érmét, fej a maradsz, írás a szakítasz.


abban a pillanatban, amikor leesik, tudni fogod, hogy melyikben reménykedsz.

2013. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!