Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért azonosítják ezen az...

Miért azonosítják ezen az oldalon a hasznos választ sokan a saját véleményükkel?

Figyelt kérdés
Annyi, de annyi kérdésnél látom, hogy le van pontozva egy válasz, ami egyébként teljesen hasznos és a kérdésre is megfelelően reagál... Olyan dolgoknál, mint a "mit gondoltok, szerintetek, ti megtennétek-e" és hasonlók, az emberek azokat a válaszokat pontozzák le, amelyiknek a kimondott dolgaival nem értenek egyet. Például ha valamiről véleményt kér a kérdező, és valaki nemet ír, a válaszolók zöme pedig igent, akkor az a nemleges válasz azért van lepontozva, mert nem értenek vele egyet, pedig annak az írója is rendesen válaszolt, indokolt. Erre sokkal jobban oda kellene figyelni szerintem, mert a válaszok értéklése elveszti a funkcióját, esetleg így teljesen másikat tölt be...
2013. márc. 26. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen igazad van, engem is zavar ez a fajta értékelés. Talán a facebook-mánia hibája, hogy az emberek minden felfelé mutató hüvelykujjban a like-ot látják, a lefelé mutatókban pedig a dislike-ot, és eszerint nyomják egyikre vagy másikra.
2013. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*nyomnak

bocsi

2013. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a jelenségnek rengeteg oka lehet.

Egészen az irigységtől a személyeskedésig bármi szóba jöhet.

Épp ezért nem veszik figyelembe sokan a hasznos értékelést.


Nekem törölték már a helyes megválászolásomat a válaszolók listájából.

Pedig hiteles forrásból illesztettem be a megoldást a kérdésre.


Csak hát a csordaszellem nem volt képes elfogadni azt a megoldást, ezért lepontozták és a modinak jelezték, hogy törölendő a válasz! (ez van!)

2013. márc. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!