Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért röhögnek sokan, ha az...

Miért röhögnek sokan, ha az anyjukat szidják? Az anyós sértegetős "vicceken" gyakran a saját gyereke is jókat röhög?

Figyelt kérdés
Ez miért van? Ha más esetben szidják, akkor meg tök ki vannak akadva, de ha a párjuk szidja, akkor meg hű de vicces.
2013. jan. 20. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én amerikais vicceket meséltem amerikaiaknak és ők is röhögtek rajta.
2013. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt ecsetelted, hogy miért lenne jó, ha meghalnának?
2013. jan. 20. 21:55
 3/7 A kérdező kommentje:
azért tettem idézőjelbe a "viccet", mert leggyakrabban sima sértegetés csak, elég távol áll a vicctől.
2013. jan. 20. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azért más. Ez csak poén,vicc. Ha szidná a párom az biztos hogy egyből elbeszélgetnék vele, vagy visszaszólnék... de egy vicc miatt had ne akadjak már ki! Ő se akad ki mikor én mesélek anyósvicceket.
2013. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de csomószor nem viccből mondják, hanem puszta sértegetésnek. aztán lehet, hogy röhögnek rajta, de kb. az a szint, amikor pl.egy csoport suhanc megtámad valakit, azt röhögnek, ahogy kipotyog a táskájából a cucc, amit kirúgtak a kezéből meg hasonlók.
2013. jan. 20. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy vicc, vagy nem, most akkor melyik?

Én is viccelődök a saját súlyommal, betegségemmel, na és? :D

2013. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
idézőjelbe tettem a viccet, mivel nem viccek, de úgy röhögnek rajta, mintha az lenne. Puszta sértegetések. Ha magadon nevetsz, az más, megint más másnak az anyját szidni/halálát kívánni, és azon röhögni.
2013. jan. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!