Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet, hogy sokan a...

Hogy lehet, hogy sokan a saját hajukat nem tudják levágni?

Figyelt kérdés
Inkább elmegy az átlagember a fodrászhoz ha töredezett a haja, az eszébe sem jut hogy helyette vehetne egy jó ollót, és levághatná magának. Így pénzt, időt spórolhatna, meg nem veszítene annyit a hosszából sem. Most ezek az emberek sose fogtak még ollót a kezükben és félnek tőle vagy mi az oka hogy fodrászhoz járnak ilyen apróságokkal?
2013. febr. 15. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mert nem olyan a kézügyességük, vagy egyszerűen nem áll kezükre az olló (mint pl. sokaknak a hajsütővas), vagy félnek, hogy elrontják (ami több, mint valószínű). És akinek pl. tépett haja van hogyan vágja le??? Arról nem is beszélve, hogy a fodrász mégiscsak ezt tanulja éveken keresztül, csak jobban ért hozzá...
2013. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
1.Fogtam már ollót a kezemben.2.Hagy döntsem már el én hogy az általam keresett pénzből elköltök néhanapján 2000 forintot fodrászra vagy sem.Te meg vágd magadnak nyugodtan,de azért nem kell leszólni mindjárt az embereket ok??
2013. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
remélem ez egy kamukérdés:D kb annak felel meg... hogy mennyi tudatlan ember van. Ha egy átlag ember le tudná vágni a saját haját szabályosan, akkor nem létezte olyan munka hogy FODRÁSZ! istenem... barmok
2013. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

nem is értem én sem hogy a sok-sok fodrász miért is nem magának vágja.. az ostobák :D


bakker, ilyen kérdést... gratulálok hozzá. miért is nem te ácsolsz tetőt, hisz csak szöget, meg gerendát kell hozzá venni :D

2013. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetris ***** válasza:
Én magamnak vágom, szinezem. Tök jó kis szénaboglya séróm van. Semmi gond vele. Először a kutyán gyakoroltam a vágást. Utána a férjemen. Mostmár nekem is megy.
2013. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez az hogy ezt elrontani sem lehet, a hajvégeit mindenki tudja hol van, az ollót megfogni mindenki képes... vágni is vele. Akkor mi akadálya van? Ezt nem értem. Persze ok, #2 te olyan marha gazdag vagy hogy neked 2000 ft az semmi, jó neked, de a legtöbb ember nyavalyog hogy csóró mégis fodrászhoz jár állandóan. Mellesleg felénk 4000 ft egy ilyen vágás... egy átlagembernek ez sehogy sem kis összeg.
2013. febr. 15. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, látjuk, hogy hol van vége a hajunknak és az ollót is megtudjuk fogni, sőt még vágni is tudunk vele. Csak nem biztos, hogy ugyanakkorát.. és elég gáz, ha utána nem ugyanakkora a hajad és akkor mehetsz fodrászhoz, hogy hozza rendbe amit elcseszt*l és az akkor tényleg sokat veszítesz a hosszából.


Én nem járok túl gyakran fodrászhoz, csak max. 3-4 havonta vagy még ritkábban. Szerintem egy évben 3-4 alkalommal megengedhetem azt a luxust, hogy elmenjek fodrászhoz.

Nekem pl. lépcsőzetes a hajam, ezt magamnak levágni elég nehéz lenne, hiszen nem látom annyira magamnak. Még nővérem sem merte bevállalni, pedig jó a kézügyessége, simán rábíznám, de félt, hogy elrontja. Most növesztem a hajam és nem akartam fodrászhoz menni, ezért néhány hete életemben először vágtam egy picit a hajamból, úgy 3-4 mm-t. Elég is volt. Nagyon féltem, hogy rossz lett. Nem gáz, de látszik, hogy nem fodrász vágta.

Legközelebb inkább megyek fodrászhoz. :D

2013. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nővérem fodrász, ki is nyírna, ha nekiállnák magamnak vagdosni. :) Igazából ennek ellenére mondjuk lusta megcsinálni nekem, sokszor hónapokat kell várnom rá... De én soha nem merném magamnak megtenni. Ha pénzbe kerülne, se.
2013. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
2 vagyok.Nem is értem azért vagyok gazdag mert egyszer egy évbe elmegyek levágatni a hajam 2000 forintért??Nem mindegy neked??Én nem panaszkodom mindig az panaszkodik akinek a háza ég.És mellesleg utálom ha ilyen baromi értelmes ember akinek az a legnagyobb fájdalma hogy kinek van pénze fodrászhoz menni turkál a zsebemben.Ne fájjon neked én dolgozok meg a pénzemért nem is keveset,nehogymár sajnáljak ennyit magamra.
2013. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy hajon messziről látszik, hogy azt magának vágta az illető, vagy fodrász munkája. :) Lehet, hogy te nem látod a különbséget, de legtöbben látják. Egy fodrász minimum két évig tanulja a hajvágást és még utána is továbbképzésekre jár, szóval egy profin levágott haj nem olyan, mint akit most szalajtottak a fűnyíró alól. :)
2013. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!