Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket is zavar már időnként...

Titeket is zavar már időnként GY. K. függőségetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ja... Pl. mikor minden 5. másodpercben megnézem hogy jött-e válasz.


Vagy pl. egy-két emberkével összetűzésbe keveredem, és ez már szó szerint kihat a szívemre... Volt hogy karikor találkoztam egyel, és azzal addig osztottuk egymást amíg be nem szédültem rendesen :$


Tudom hogy ez nem válasz a kérdésedre... De azért leírtam.

2013. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerős dolgok. Ezek a függőség jelei.. Viccen kívül én is fel tudom kapni a vizet egy egy vitában, fizikai tüneteket érzek ilyenkor, vérnyomásom biztos felmegy. Pedig ennyit nem érnek azok akik valószínűleg jó nagy butaságokat írnak.
2013. ápr. 5. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Ilyenkor fogom magam jól kiosztom a fenébe, és letojom a válaszát. Nagyon sok önuralom kell ahhoz hogy ne nézzek meg egy üzenetet, de huh xD megéri.
2013. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem, mert csak akkor jön rám amikor már nagyon nagyon semmi dolgom, és szét unom magam... :D
2013. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen XDD

egy percenként néztem, hogy jött-e újabb válasz legalább egy kérdésemre, s amikor láttam, hogy nem, akkor azt gondoltam, hogy elvesztem, senki sem lát :D

Meg zenetezek itt valakivel, aki elég későn ír választ az üzeire, így egyfolytában azt lesem, hogy jött-e üzenet

2013. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
"Friss" tag vagyok, de érzem kezd beszippantani... Bár így is akadt már olyan ember, akiért átnyúltam volna a monitoron :)
2013. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám függőségnek inkább kíváncsiságnak mások felé és önmagunk véleményének kiírásának a többi ember felé.


Túlságosan rohanóvá vált az élet ahhoz, hogy másra is maradjon ideje az embereknek- ez kényelmesebb tere-fere és nem rázós, hogy ha valakit megsértünk az nem képes képen törölni utána.


Persze nagyon sok fiatal hasznosabb időtöltést is találhatna, mint a pötyögtetést-- ez is jó és kell, de nem túlzásba vinni másnak a rovására!

2013. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!