Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lett akkora divat...

Miért lett akkora divat mostanság a válaszadók lepontozása állásfoglalástól függetlenül?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt 11%-ot veszítettem. Miután lepontozzák egy kérdésnél a válaszomat, szándékosan hozzászólok a témához még egyszer, csak éppen az ellenkezőjét írom. Arra is 0 %-ot kapok. Tehát teljesen mindegy, hogy Á-t vagy B-t írok, megy a piros kéz. Mi értelme ennek? Nem lehetne ez ellen tenni valamit??? Mondjuk aki 20% alatt értékel válaszokat, azt tiltsák ki! Szerintem az ilyen csak azért regisztrál, hogy efféleképpen szórakozhasson. Kíváncsi lennék, hogy ő hozzászól-e a kérdésekhez egyáltalán.

Egyébként ahogy elnéztem, nem csak engem háborít fel ez a dolog!!!!!!!!!!


2013. ápr. 10. 10:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Semmi értelme ezen fennakadni. Származik abból bármi előnyöd is, hogy több a százalékod? Nem.

Engem is rendszerint lepontoztak ha valami idióta kérdésnél nem értettem egyet a nagy többséggel és ilyenkor hiába próbálod elmagyarázni, hogy miért az a véleményed, annál inkább lenyomják a pontjaid.

2013. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Áhh, dettó! Nekem 90 % volt nemrég, ma pedig már csak 81 %. És én is szoktam normális válaszokat írni, hülye kérdésekre.
2013. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém is vissza-esett a 82 %-ról először 79-re, majd utána egyik napról a másikra lettem 71 %-os. Azután rámfogták, hogy én vagyok aki mindenkit lepontoz, ezért kb. 2 hétig egyetlen egyszer sem válaszoltam, a lepontozósdit játszó ettől függetlenül tovább "szórakozott". Mivel az én korábbi válaszaimat is lepontozta, toplistán vissza-estem jócskán. Most 2-3 napja ismét válaszolgatok, és a pontszámaim még mindig csak csökkennek, pedig a válaszomat "látszólag" senki nem pontozza se lefelé, se felfelé.


Ezt add össze! Akkor mitől csökkennek az elért pontjaim a toplistán????? Örök rejtély.


Semmi értelme, ezekkel foglalkozni, válaszolj ha tudsz annak érdekében, hogy azzal másoknak segítel, válaszolj azért, mert ezáltal te magad jobban érzed magadat. A pontoknak meg örüljön az, akinek ez okoz örömet!

2013. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én mindenkit felpontoztam!!! :D
2013. ápr. 10. 15:32
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

A toplistán azért is csökken a pontok összege, mert az elmúlt egy havi értéket mutatja. Ha nem csinálsz semmit, akkor minden nap csökkenni fog, egy hónap múlva eltűnsz a listáról.

Régen nekem is volt panaszom ezzel kapcsoltban, névvel voltam fent és valaki bosszúból minden válaszomat lepontozta. Nem adtam meg tovább neki az örömöt, levettem a nevem.

Vannak ilyen csökkent értelmű emberkék. Sokszor szerintem nem is írnak semmit a kérdéshez, inkább névtelenül, láthatatlanul pontozgatnak, mert más tartalmú válasz nincs is ott, de a többi le van pontozva.

2013. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki lepontoz valószínű azért van mert túl szigorúan veszi. Ha a többi is megy utána, az csak azért van mert pontot kapnak érte.
2013. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

de... az is benne van (nagyrészt) hogyha nem az adott egyén pártját fogod/ ellent mondasz egy itteni nagymenőnek/ akkor a sz@rt is kigúnyolják belőled.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..


egy frankó példa. már is hülyének vagyok nevezve illetve engem csaj sajnálni lehet. na panaszkodom, csak egy példának írtam, mert szerintem már csak annak jó


ez ugyan most kérdező (saját) szemszögből van nézve, de ha nem az én kérdésem lenne mindenhol a 0% szerepelne.

2013. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
*csak sajnálni
2013. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

*nem panaszkodom


bocs a sok elírásért...

2013. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Enyém is visszaesett. Már figyelem szándékosan a pontokat, másokét is. Nagyon sok olyan JÓ választ láttam, ami 0%-os.

Ha egyet értettem vele, ment a zöld kéz.

Arra jöttem rá, (zseni vagyok, hiába) hogy aki nem tökéletes anya, feleség, férfi, azt lepontozzák.

Minden második mondat, hagyd el. 4 hetes gyerekedet nyugodtan bízd anyósra, utazz el pihenni pár napra.

Nem bírják, ha valaki toleráns, inkább probléma megoldó.

Nagy az Isten állatkertje, a kerítés meg gyenge.

2013. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!