Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » észrevettétek bőrápolás...

észrevettétek bőrápolás kategóriába hogy a kulcsszavak között azt írják, , miteSSZer"?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj vele? :)
2013. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mint kiemeltem 2 sz ...ssz...
2013. ápr. 12. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a google 2sz-szel adja ki.
2013. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert így kell leírni!!!!

De ha ennyire ostoba vagy, hogy még ezt sem tudod, akkor ne írogass ki ilyen kérdéseket vagy legalább nézz utána, mielőtt hülyét csinálsz magadból!

És ha már a helyesírásnál tartunk, azt is észrevehetnéd, hogy az egy mondatos kérdésedben 5 hiba van!

Szivesen.

2013. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

El tudod olvasni, nem?

Akkor meg minek helyesírás huszárkodni, nem értem...

2013. ápr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mitesszernek is kell írni. Amúgy baromság a helyesírást olyasmin számon kérni, amit a helyesírás szerint máshogy kell írni, mint ahogy mondunk. Olyankor a helyesírási szabály a rossz, és az Akadémiánál kell dörömbölni, hogy micsoda baromság már a szinonímát szinonimának írni, nem pedig nálam, hogy mért úgy írom, ahogy a szó valójában van.
2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!