Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » észrevettétek ti is, hogy...

észrevettétek ti is, hogy elcseszték a gyakorit? Olyan sz@r!

Figyelt kérdés
Komolyan szentem s@r lett!!
2011. okt. 28. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell itt lenni.
2011. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjabol nem lett rosszabb. Csak a kulcsszavas cucc er egy kalap sz@rt... miert nem lehet beallitani barmilyen kulcsszot? Tudomany topic alatt olyan kulcsszavak vannak, aminek az egvilagon semmi koze a tudomanyokhoz: pl. drakula, egyenlore, ruha, neger... stb. De mondjuk DNS, evolucio meg veletlen sincsen.


Az OK, hogy egy algoritmus generalja a kulcsszavakat, de egy nyolcaltalanost vegzett segedmunkas is meg tudja mondani, hogy ezeknek a szavaknak semmi kozuk a tudomanyhoz.


Meg azt furcsalltam, hogy a kerdesek listajan egyes sorok nem ernek a lap szeleig... miert van? Aztan rajottem, hogy ott reklamok lennenek, ha nem hasznalnek AD block-ot. :-D Reklamblokkolo nelkul kibirhatatlan ez az oldal.

2011. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
na, itt a legujjabb okostóni.
2011. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mármint a kérdező
2011. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszavakat nem úgy generálják, hanem a kérdéskiírók írják. Csupán ellenőrzés van, hogy rendben van-e, amit beírtak. Ennyi.

Amint a Tudományok kategóriában is egyre több kérdéshez kerül kulcsszó, megjelennek majd azok a szavak is.

Csak hát a kulcsszóbeállítási lehetőség ma indult, kell még neki egy kis idő.

2011. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem a "kockásítással" van bajom. Ebben a kocka világban miért kellet ezt is ennyire elszúrni? Olyan durva szögek vannak benne :(
2011. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát eddig is négyszögletes volt, nem változott.


Mire gondolsz konkrétan?

2011. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 szamóca.. ***** válasza:

jólanmár, akárhányszor egy oldalt megújítanak mindig mindenki rinyál, mert nem azt szokta meg.

ezt muszáj volt megújítani, így több reklám fér mindenhova.

2011. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a régi sokkal jobban teszett :( Az elrendezés meg minden olyan furcsa...de majd ugyis megszokom.
2011. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem fasza lett :)
2011. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!