Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen választ, tanácsot...

Milyen választ, tanácsot kaptatok egy gyakorikérdésre amit utána tudtatok is hasznosítani?

Figyelt kérdés

Sok látok kérdést van feltéve, de mennyire kapsz belőle hasznos információt?

Más témakörből is írhattok amennyiben az valóban használható tanács volt.

Ha lehet legalább 1-2 mondatban vázoljátok a problémát, utána a rá kapott hasznos tanácsot, és ha nem egyértelmű a végén a megoldást is.



2013. máj. 27. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretném leírni, hogy mi volt a kérdésem, de volt, hogy tényleges megoldást kaptam egy válaszból egy hosszú ideje fennálló problémára. :)

Általában akkor sikerül, ha nem csak kérdés-válasz van, hanem kialakul valamilyen beszélgetés, együtt gondolkodás is (esetleg privátban).

2013. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én tudok egy tagot, aki mindig hasznos válaszokat ad. Sőt többet is. Vannak trollok, de vannak olyan trollok is, akik olyan oltásokat nyomnak, hogy besírok rajta és zöld kacsót kapnak.
2013. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! a válaszolónak, ha nincs annyi esze hogyan cselekedjen és a válaszokat tudja szelektálni, akkor ezt hiába kérdezed N
2013. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Voltak olyan válaszok,amik új megvilágításba helyeztek dolgokat,és ettől könnyebb volt megoldani a problémát. Persze van olyan is,amikor felteszel egy kérdést,amire szinte magad is tudod,hogy 99%-ban ugyanazok a válaszok fognak jönni.
2013. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan a főzős kategóriában. Pl Kell e fokhagyma a lecsóba? Válasz: Kell. G betű a K helyébe.
2013. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá precedens,hogy akár a saját magánéleti jellegű kérdésem kapcsán,akár más kérdésére érkezett válaszok olvasásánál,hogy ténylegesen elgondolkodtam az értelmesebb válaszokon,ez bővítette a látóköröm valamelyest.Intelligens ember az intelligens válaszokon azért elmereng,és sokszor közelebb jut a probléma megoldásához.

Nekem volt olyan kérdésem például,hogyan felejtsek el egy illetőt,aki lelkileg totál tönkretett,és voltak őszinte válaszok,miszerint egy betegesen ragaszkodó gyerek vagyok,vagy hogy ideje felnőnöm és ideje az önsajnálatnak véget vetni,mert így abszolút nevetséges maradok.Igazuk volt.

2013. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elnézésedet kérem, hogy nem teljesen a kérdésedre válaszolok; ugyanis még nem kérdeztem.

Viszont sok tudást "loptam" innen, ami hasznomra van.

Van egy folyamatosan bővülő listám, ahova ki is gyűjtöm, amit bármikor használhatok. Igen szerteágazó témák. Csak példálózva: közlekedési témák (pl. közutak adott km-szelvénye, utasszállító repülőgépek aktuális- és archivált helyzete, vonatok késésének áttekintő térképe stb.), földrajzi témák (a Föld repülőtereinek légvonalbeli távolsága,

2013. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elvétettem és a "Válasz elküldésére" kattintottam.

... tengerszint feletti magasságok és GPS adatok, termőföldek helyrajzi szám szerinti keresése stb.), vagy természettudomány (pl. egy szenzációs matematikai oldal, holdfázissal kapcsolatos számítás stb.)

2013. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!