Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kiírkálják, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kiírkálják, hogy valaki beszélgetne-e velük, azok utána egy jót beszélgetnek valakivel, vagy csak úgy írogatnak egymásnak?

Figyelt kérdés
Tehát volt már hogy valaki egy igazán jót beszélgetett így?:)
2013. máj. 24. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem akik ilyet kiírnak.. talán beszélgetnek valakivel.. és utána pá.. többet nem.
2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen volt már.:)
2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyen beszélgetést képzelj el:

-Szia

*Szia

-Hogy vagy?

*Jól, bocsi de megyek aludni.

-Rendben szia

2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és meglátod! :)
2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erős a szórás. Volt, akivel azonnal megvolt az összhang és volt olyan is, akinél elő kellett kapni a harapófogót.


Olyan is volt, hogy nem csak beszélgetés lett belőle.

2013. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5, hanem?:D
2013. máj. 24. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy meleg srác kiírta, hogy szívesen beszélgetne lányokkal.Akkor ráírtam és bár egy darabig beszélgettünk(pár hónapig), megszakadt a dolog. Valahogy nem is volt közös érdeklődési körünk, úgyhogy bár kedves volt, egy idő után kifogytunk a témákból.
2013. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hanem a többit a fantáziádra bízom. Érdekes lány volt. Lányok voltak. Khmmm... :D
2013. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát én még nem írtam ki, de különböző kérdések kapcsán már sok emberrel beszélgettem egy pár alkalommal. akkor úgy elvoltunk, aztán nem írtak vissza. pedig én nem is egyszer írtam, hogy hogy van? már rég beszéltünk meg ilyenek. most jelenleg egy velem egy korú sráccal beszélgettek lassan egy hónapja, minden nap több órán át. és vele nagyon imádok beszélgetni. sose szerettem még ennyira nagyon beszélgetni valakivel. már napközben szabályosan hiányzik. szóval ha ő is itthagyna akkor nem tudom, hogy mi lenne velem. tehát előfordulhat, hogy van akivel jól eltudsz beszélgetni, de van akivel nem. ez változó. emberfüggő. és sokat tudok beszélni, de ha másik nem, akkor annak nincs értelme, hogy én folyamatosan írok ő meg nem. szóval próbáld ki majd meglátod.
2013. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régebben egy csaj ki írta hogy ki akar vele beszélgetni, mivel akkor nem volt egy jelentkező sem, így én unalmamba elkezdtem vele beszélgetni.

Eleinte itt az oldalon aztán jött a facebook majd a skype.

Jól elbeszélgettünk egymással, szerelem ugyan nem lett belőle, igaz nem ez volt a cél, de egy jó baráti viszony ki alakult, aztán egyik napról a másikra, se kép se hang, a csaj eltűnt. Utána 1 hónapig kuss, aztán írt nekem egy emailt hogy kiköltöznek a szüleivel külföldre, és teljesen új életet fog kezdeni, új email cím, új skype, facebook, és hogy mindent hátrahagy ami eddig volt, még engem is pedig személyesen sosem tudtunk találkozni. Sajnáltam nagyon, mert jól kijöttünk egymással, és volt amikor tőle kértem tanácsot amikor csúnyán összevesztünk a barátnőmmel. Nagy kár érte, de az a kis idő szép volt.

2013. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!