Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A barátotok előttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok előttetek sír, utána ugyanúgy tudtok rá férfiként nézni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Igen, ő is ember.
2013. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen..és aki ezt nem teszi meg az nem ember..az egy gép, robot vagy akármi..
2013. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még emelkedik is a szememben.
2013. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

ugyan már, persze, hogy férfiként néznék rá, nem ez határozza meg, hogyan nézek rá

érző emberről beszélünk, örülök, ha látom képes ilyenre,

miért hisszük azt egy férfinek nincsenek érzelmeik, érzéseik, de vannak!!!! N

2013. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudok, mert számomra addig férfi a férfi, amíg erősebb nálam lélekben is. Én nagyon ritkán sírok, gyengülök el, mondjuk úgy, hogy elég erős jellem vagyok, és ha a párom az én vállamon akarja kisírni magát hetente, az nagyon kiábrándító. (Kivéve, ha elvesztette az egyik hozzátartozóját.) Ez minden esetben kivételt képez, de semmi másért nem tudom elfogadni a hisztit-pityergést. :)Álljon a sarkára és oldja meg a baját vagy kérjen segítséget és oldjuk meg együtt.


23L

2013. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A vőlegényem egy kedves, animációs mesén is meghatódott (Aranyhaj...), jó, nem sírt, de könnyes volt a szeme :D Na most ettől még nekem ő a legférfiasabb férfi a világon <3
2013. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 - olyan szempontból abszolút egyetértek, hogy vagy egyedül, vagy veled oldja meg a problémáit, ha ez lehetséges. De van olyan szituáció, amikor ez sem elég. Párommal például vannak olyan problémáink, amiket nem tudunk megoldani :-/

De emellett egy férfi is lehet halál kimerült, bánthatta valaki meg úgy, hogy úgy érzi, belepusztul (esetleg éppen a párja) stb. Nyilván nem kell minden apróság miatt sírva fakadni, de ez ugyanúgy áll egy nőre is :-)

2013. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Igazad van, lehet én vagyok túl szigorú.


Mondjuk azt nem értem, minek kellett lepontozni a sárga földig, amikor a kérdező a saját, egyéni véleményünket kérdezte.

2013. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért ne?:D

Nekem már olyan is volt, hogy otthon kikapott, és az volt a baja(tehát nem előttem sírt), mégis odavagyok érte továbbra is. :D


17/L

2013. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!