Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan kérdés amit nem...

Van olyan kérdés amit nem szüntet meg a gyakori kerdesek?

Figyelt kérdés
A francba már :@
2013. jún. 6. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Az csak egy másik példa volt


Itt az a lényeg hogy milyen jogon törli a szubjektív véleményemet a moderátor?Ha én azt gondolom hogy kötelessége egy csajnak fizetnie a barátnőjének mindent akkor abba miért köt bele a moderátor?Ez az én saját véleményem,ha azt mondom hogy a Virág név szép akkor azt is törölni fogja a moderátor mert neki nem tetszik a név?

2013. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Ha én azt gondolom hogy kötelessége egy csajnak fizetnie a barátnőjének mindent"


Akkor egy végtelen logikai hurkot képezel. Tehát értelmetlen a válaszod.

2013. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Oké,te szerinted értelmetlen,én szerintem nem


Akkor az miért nem értelmetlen hogy a pasinak kell fizetnie a csajnak a randin?Mert ugye sokan ezt mondják.Mi van ha én azt mondom hogy ez hülyeség és mindenki állja a saját maga költségét?Milyen jogon dönti el a moderátor hogy ez értelmetlen vagy értelmes kijelentés?Kinek mit jelent az értelmes

2013. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert az egyik csaj, a másik pasi. Ha viszont azt mondod, hogy egy csaj fizesse a barátnője számláját, akkor ugye egy logikai paradoxonba keveredünk bele, hogy ki fizet kinek? Bár végül is lehet, hogy egyik kifizeti az másikét, a másik az egyikét, és akkor a sajátját nem fizeti.

Akkor elnézést kérek, mégiscsak van értelme. Praktikusnak nem praktikus, de miért ne.

Vesszenek akkor a moderátorok!

2013. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Örülnék ha a kérdésemmel foglalkoznának a válaszolók, nem pedig az egyik válaszoló félreírásával/hülyeségével
2013. jún. 9. 21:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Apád a hülyeség
2013. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre meg?

Van. Azokkal van tele az oldal. A moderálás szempontjai olykor lehetnek furcsák, különben sem indokolnak rendszerint. De nem írtad neked midet törölték, így nekünk sincs tippünk.

Ezt a kérdést sem törölték.

2013. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja igen,ez meg a másik hogy ilyen idióta kérdésre milyen válaszokat vársz a "van"-on kívül?
2013. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!