Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meglehet valósítani az álmaimat?

Meglehet valósítani az álmaimat?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon de nagyon gazdag lenni, szeretnék jól élni és boldog lenni. Nem vagyok kiélve vagy ilyesmi mert még fiatal vagyok de rossz körülmények között élünk, utálom ezt az egész környéket az egész életet.


Egyszer voltam kint Spanyolországban (tavaly) és azóta elvagyok varázsolva, az a luxus meg az a hely, környezet egyszerűen mesés. És én ilyen életet akarok, nem akarok szegény lenni. Nem maga a pénz ami hiányzik hanem a jólét a nagy ház a nagy család, az hogy nem lennének anyagi gondjaink...meglehet ezt valósítani vagy így maradok egész életemre?


2010. júl. 5. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
21 F
2010. júl. 5. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki tudsz-e törni a jelenlegi helyzetedből, tegyél meg mindentérte, én csak szurkolni tudok, sok sikert, kitartást és szerencsét kívánok neked, hogy minden álmod teljesüljön!
2010. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
maradsz így sajnos
2010. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi a biztatást, második meg remélem ennél is rosszabb helyzetbe kerül.
2010. júl. 5. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha voltál Spanyolországban,akkor nem lehet olyan sz@r életed. Én még ott se voltam.
2010. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd felébredsz... a 2.nak igaza van, nagyon nagy kitörésre ne számíts.

Néhány dolog amivel manapság ki lehet törni, gondolkozz el mi azok és megtudod-e valósítani.

2010. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem az a gazdag, akinek nagy a vagyona...hanem kinek kevés a vágya.


amiket leírsz, múló boldogságok, mert ha épp nem tudod egyiket sem beteljesíteni, akkor agonizálsz...lásd most is.

aki megelégszik a napi étkével és lakhelyével, az soha nem sír, soha nem ,azaz teljesen boldog, s ráadásul örökre. :)


üdv

25/F

2010. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na igen, szerintem az emberek jelentős része erre vágyik. Megvalósíthatsz mindent, de azért tenni is kell. Nagyon sok ember a mélyszegénységből indult, és kitartó munkával, igyekezettel gazdag emberek lettek. Például a Tesco: Sir Jack Cohen 30 fontnyi áruval indította el vállalkozását egy piacon. Mondanom sem kell, hol tart most.

Ajánlom neked Brian Tracy Phoenix szemináriumát.

[link]

Egyébként az előzőnek igaza van. A valódi érték az ember, nem a pénz.

2010. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tanulj! ha tanulsz akkor lesz jó munkád, ha lesz jó munkád lesz sok pénzed..és ne add fel soha!
2015. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!