Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már kitüntetve ez az...

Volt már kitüntetve ez az oldal, és ha nem akkor összefogunk, hogy kapjon valamilyen díjat, elismerést? Hol lehet szólni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Sokan igénybe veszik ezt az oldalt,régóta működik biztos vagyok benne ,hogy legalább ha egyszer is mindenkinek segítettek itt.összehozza az embereket legyen az bármilyen téma sokoldalú,sokféle gondolkodású,személyű ember van itt...volt itt már híresség is szerintem és civil is,bármi zavar,nyugtalanít idejöhetsz és elmondhatod,felteheted kérdésnek..tudom hogy mindenkinek fontos ez a hely valahol egy megszokott közeg,de még nem lett ennek eredménye ezért kitaláltam egy ilyet... ,hogy megháláljuk valahogy mi is felhasználók!!Mit gondoltok??

2013. júl. 31. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően igazad van, de ne felejtsük, hogy egy cég üzemelteti, és a működés oka ugyanaz, mint minden más cégnél. kereslet, kínálat, profit. Élelmiszerboltokat se tüntetünk ki, mert hány embert megmentettek az éhhaláltól.


Ettől függetlenül én is szeretem az oldalt, és évek óta visszajárok. Kaptam is itt hasznos tanácsokat, ismertem meg embereket stb.

2013. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál,igen,tudom hogy ez így működik,de azért biztos jól esne az üzemeltetőknek,segítőknek..nem feltétlenül anyagi díj csak mint inkább társadalmi,jelképes egyéb díjra gondoltam ...nem tudom hogy be van e vezetve ilyen díjosztás máshol is,de egy egyszerű aláírásgyűjtéssel is meg lehetne köszönni..azért egy bolt mégis más szerintem... ott lehet választani hogy melyikbe mész be,de ilyen jellegű hely ,ez az egy van meg nekik is jólesne a visszajelzés!Várom a többi ötleteket,hozzászólásokat! :)
2013. júl. 31. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapíts egy szervezetet és vagy céget és lépjen be oda sok ember és legyen díj átadó és tüntesd ki a Gyakorikerdesek.hu-t.
2013. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Díjat? Miért?

Itt nagyon nem lehet "okosodni"!

2013. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!