Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te naponta hány kérdést/válasz...

Te naponta hány kérdést/választ jelentesz? Mik azok a dolgok amit jelenteni szoktál?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
még soha nem jelentettem semmit évek alatt. nem az én dolgom hogy eldöntsem hogy másokat mi sért és mi nem. ha meg valami engem sért megoldom
2013. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Én sem szoktam jelenteni.Illetve 1-2 kérdést már jelentettem,mert nem sikerült eltalálni a kategóriát.De nem szokásom jelentgetni,van jobb dolgom is.Most például az,hogy csökkentsem a százalékomat.(Igen,csökkentést írtam.)
2013. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába írt kérdést szoktam jelenteni.
2013. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
A tul fiatalokat szex temaban.
2013. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha valami nagyon nagy b*romságot kérdez valaki azt jelentem. válasznál akkor ha csak sértegetés meg anyázás, ilyenek.
2013. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyilvánvaló kitalációkat, rossz kategóriában lévőket, a provokáló kérdéseket, apróhirdetéseket.
2013. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Besusogó!
febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!