Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Naponta hány órát töltöttöt...

Naponta hány órát töltöttöt ez oldal böngészésével? Hasznosnak találjátok ezt az oldadt? Sokat segít nektek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 4-6 órát töltök az oldalon (extrémebb esetekben 8-12-t is). Hasznos számomra az oldal és sokat segít.
2010. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2...esetleg 3 óra, de ekkor max sebességgel, csak a tényleg komoly kérdésekre válaszolok tömör, értelmes válaszokkal....legalább is igyexek :DDD.....vmikor max 4, de ez már rekord....persze nem egyfolytában, beosztva.
2010. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
napi max 15 perc...jobb dolgom is van! egyszer volt fél óra egyszerre, de már nagyon sok volt. am hasznosnak találom.
2010. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. 2-3 óra :D

2. Igen.

3. Igen.

2010. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mennyi időt töltök itt. Ha jó a kedvem, akkor sokat, hogy segíthessek másoknak, ha nyomorultul érzem magam, akkor alapból be se kapcsolom a gépet. Akkor szoktam még feljönni, ha hirtelen eszembe jut valami kérdés, amire még sosem kaptam választ, pedig érdekelne a dolog, vagy éppen ha van egy problémám, amit régóta nem bírok leküzdeni. Nekem nagyon hasznos az oldal, így neten keresztül egészen segítőkésznek tűnnek az emberek, pedig alapból nem nagyon kedvelem a társaságot.
2010. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!