Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha értékelek egy választ,...

Ha értékelek egy választ, akkor miért tudom utána újra értékelni?

Figyelt kérdés
Rámegyek mondjuk a zöld kézre egyik válasznál, utána ha frissítem az adott oldalt, akkor megint értékelni tudom. Mintha észre sem vette volna, hogy rányomtam. Előtte pedig mindig kijelezte, hogy ezt a választ márt értékelték a gépről. Szerintetek mi lehet a baj?

2013. aug. 10. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg közben új IP-t ad a géped.
2013. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz a memóriád, és úgy emlékszel, hogy értékelted már az adott kérdés(eke)t.
2013. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Ahogy látom a lefelé mutató kézre emlékszik a gépem! ;)


A félig hasznos, illetve a hasznos jelre vajon miért nem?

2013. aug. 10. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam nem így működik. Ha értékelek egy választ, akkor eltűnnek a kéz szimbólumok, szövegesen kiírja az értékelést.

Ez így marad frissítés, ki- és belépés után is. Így nem is tudok újra kezet nyomni a már értékelt kérdéshez: nem kell szövegesen figyelmeztetnie, hogy már értékeltem a választ.

2013. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is így volt pár héttel ezelőttig. Nem tudom, mi baja lett :/
2013. aug. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!