Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minden kedves felhasználóhoz...

Minden kedves felhasználóhoz szól a kérdés: hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés
Engem rettentően jó érzéssel tölt el, amikor látom, hogy ezen a honlapon mennyi segítőkész ember válaszol a feltett kérdésekre. Olyan jó azt látni, hogy valaki önzetlenül segít a másiknak. Jó ötlet volt létrehozni ezt a honlapot, ahol mindenki mindent megkérdezhet, amire csak kíváncsi, de nem érne semmit nélkületek, kedves válaszolók!!!
2013. aug. 26. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy ugyanazon az oldalon vagyunk?
2013. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Am ja.

Én csak azt látom,hogy mindenki irigy, undok és flegma, ha valaki feltesz egy esküvős kérdést akkor egyből lehurrogják és nagyon kevés ember tud őszintén örülni!

2013. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek veled, de sajnos van bőven kötekedő, rosszakaró is :(

én ha tehetem mindig pontos, segítőkész választ adok.

párszor kicsit humorosabban válaszolok, főleg ha látom, hogy a kérdésben is van egy kis "ferdeség" :)

2013. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, valóban találkoztam én is rosszindulatú válasszal, de szerencsére nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak az oldallal kapcsolatban. Rengeteg olyan esetet láttam már, ahol az emberek segítő szándéka valóban sokat segített a kérdezőnek. Volt olyan eset, amit meg is könnyeztem, annyira kedves és megható volt.


Sőt, van amikor feltesznek egy butának vagy komolytalannak tűnő kérdést, de sokan még arra is segítő szándékkal igyekeznek válaszolni.

2013. aug. 26. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Bizonyára nem régen regisztráltál. Eleinte én is pont így láttam. Készülj fel rá, hogy vannak itt unatkozó, aljas emberkék, akik mindig résen vannak. Értelmi képességükből adódóan érdemi választ nem tudnak adni, de a piros kezet sportszerűen nyomkodják, ha helyesírási hibát vétesz, kineveznek "sz@r" embernek. Az esetek többségében a helyes, segítő válaszért se számíts egy köszönöm-re.

Sokszor úgy tűnik, hogy a moderátorok is a bunkók mellett vannak.

Azért azt kívánom, legyen neked sok szép sikerélményed.

2013. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha másoknak negatív tapasztalatai vannak. Egyébként elég régen regisztráltam már... több éve. Azért írtam ezt most ki, mert a napokban is tanúja voltam egy pár kedves történetnek :)
2013. aug. 26. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon sok a segítő szándékú ember. Néha én is kérdezek olyat, amit nem merek ismerőstől, mert totál hülyének néznének, jogosan.

Számítógéppel kapcsolatos kérdésim olyanok, hogy csodálkoztam, volt rá normális válaszoló.

Ha az én válaszomat szólják le alpári stílusban, akkor megsértődöm, és legalább egy hétig nem járok erre.

Nem az zavar, hogy nem értenek velem egyet, hanem a stílus. De az okos emberek nem nézlek le másokat azért mert valaki ezt, vagy azt nem tud. Szeretem ezt a honlapot én is, kivéve, mikor duzzogok. :)

2013. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megosztanád velünk is?

Mert konkrétan az elmúlt héten csak a fejemet fogtam a hülye kérdéseken, és a bunkóbbnál bunkóbb válaszokon.

2013. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van jó és sajnos több rossz tapasztalatom, amit a 18:47 -es válaszoló ír teljesen igaz. Néha sok szutyok összegyűlik és csak kapkodod a fejed,persze mindig nekik van "igazuk" ,ha nem értesz velük egyet ,akkor tuti "irigy" vagy rájuk,kihagysz egy vesszőt,már "nem vagy magyar csak egy analfabéta,aki a saját nyelvén sem tud" stb duma jön. az Ő sértő dumáját bent hagyják,sokszor a kevésbé sértőt leveszik. Ha láthatóvá teszed a neved,elég egyszer összeakadni egy idiótával,onnantól akármit írsz,csak azért is lefele pontoznak. Témakörtől is függenek ezek a dolgok,van ahol normálisak vannak,és van olyan téma ,ami alapból vonzza a senkiházi hülyéket,és a homokozni vágyó,kötekedő hülyegyerekeket.
2013. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szelena97 ***** válasza:
Én már kb. 20 kérdést tettem fel, abból kb. kettőre kaptam bunkó választ, tehát itt sok a segítőkész válaszoló:)
2013. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!