Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol látjátok ti?

Sziasztok! Én még csak 5 napja regisztráltam ere az oldalra,és nem tudom,h hol látjátok ti azt,hogy az általatok írt választ le/fel vagy hogyan pontozta a kérdező???

2013. máj. 29. 08:40  Privát üzenet  

A válasz
nem csak a kérdező, hanem bárki adhatja a kezecskéket ... a válaszodnál látod, hogy - ha már van legalább két kezed - "A válasz ...%-ban hasznosnak tűnik."

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. máj. 29. 08:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi,nyomtam neked egy "hasznos-kezet!" :)

# 2/2Időpont 2013. máj. 29. 11:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mely Xbox az amelyikkel már nem nagyon van gond és játékra alkalmas lenne? Olvastam hogy az Arcade az régi és bajos. Azt is olvastam hogy az Elite az már jó, de az új Slim a legjobb. Hogy látjátok?
Srácok! Ha nem érdekel titeket egy csaj, akkor is szoktátok mindig nézni mikor látjátok?
Fiúk/férfiak 20-30 év között! Ha egy lány/nő akar titeket "felszedni" és látjátok rajta hogy nagyon bejöttök neki akkor mi az a szöveg amit "elvártok" tőle, hogy mondjon?
Mennyit énekeltek, mondókáztok egy nap gyermekekkel? Látjátok, h ez jó Neki? Élvezi? Énekli, mondókázik Veletek?
Ugye ti is látjátok a két csikot, bár homájos?
Ez most az? És most így ez pozitív? És ti is látjátok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!