Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől függ, hogy mit szabad...

Mitől függ, hogy mit szabad itt reklámozni?

Figyelt kérdés
Egy kérdésre válaszoltam és raktam bele egy linket (témához kapcsolódóan, a kérdésre válaszként, nem csak úgy ész nélkül spammelve), aztán törölték az adminok és szóltak, hogy ne reklámozzak, mert szabályellenes. De más felhasználó is rakosgat be linkeket, írkál termékekről és honlapokról, és be is linkeli őket, hogy ő ilyet használ és ezt ajánlja, azokat a kommenteket pedig nem törlik, pedig ez is egyértelműen reklám. Nem is beszélve a sok "mi a véleményed a honlapomról" kérdésről, azokat sem törlik. Akkor most honnan tudjam, milyen jellegű reklámot engednek itt, és milyet nem? Sehol nem láttam erről semmilyen útmutatót, pedig átolvastam az oldal szabályzatát. Nem kötekedésből kérdezem, csak tudni szeretném, most akkor mi van, nehogy emiatt legyek kitiltva.
2013. szept. 7. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy erre tud más user válaszolni? Írj levelet az elérhetőségükre, és felvilágosítanak.
2013. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés,az a legtisztább ha megkérded emailbe őket,mit mondanak rá. Lehet csak egy fontoskodó moderátorba futottál bele,mert azt én sem értem,mikor feltesznek olyan kérdést,hogy "van nektek eladó?" vagy "milyen az oldalam?" ezeket miért nem törlik?
2013. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket nem törölnek, azt valószínűleg nem jelentette senki, a tiédet meg igen. Neked is lehet ezt a funkciót használni, ha épp nem tetszik, hogy másé meg kint van.
2013. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is pontosan ezt csinálták. A Szórakozás témakörben rengeteg olyan kérdés van, hogy hol találhatom/nézhetem meg stb. ezt vagy azt (ugye online), és ilyenkor az ember ha válaszol, ajánl egy oldalt. Na engem ezért figyelmeztettek, mert többször ajánlottam ugyanazt az oldalt, és én vissza is kérdeztem, hogy az ember ugye véges számú oldalt ismer, és akkor 1-2 alkalomnál többször nem tud válaszolni egy ilyen kérdésre, vagy hogy is gondolják ezt? Nem válaszoltak.
2014. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!