Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne törlés opció a...

Nem lehetne törlés opció a válasz pontozásánál?

Figyelt kérdés
Olyan rossz ha mellé kattintok és nem tudom megváltoztatni. Mégis csak 2013 van, nem 1996 szóval programozókat kukázni is lehet...

2013. okt. 20. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos velem is előfordult már, hogy mellényomtam, viszont egészen elenyésző százalékban, és azóta jobban figyelek. Nem lenne rossz, ha lehetne módosítani, de csak mondjuk 1 percen belül, mert nehogy már 3 hónapra vissza módosítgassuk :)
2013. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó lenne így ahogy mondod. Kár, hogy nincs.
2013. okt. 20. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ez mind a felhasználó odafigyelésén múlik,de ha már törlés,akkor nekem jobban tetszene,ha a saját válaszokat lehetne törölni,illetve szerkeszteni. Ez akkor lenne hasznos,ha véletlen rossz kérdésre válaszolsz,vagy valami oknál fogva kihagysz valamit egy válaszból. Így nem kéne pluszba még egyet írni,ugyanahhoz a kérdéshez. DE a pontozásnál is lehetne valóban olyan,hogy egyetlen egyszer tudnád módosítani.
2013. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,támogatom
2013. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!