Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudtommal nem jár semmiféle...

Tudtommal nem jár semmiféle hátránnyal a lepontozás, miért esik olyan sokaknak annyira nagyon rosszul?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodtam épp, így éjfél után pár perccel, hogy vajon miért is mehet vérre menő harc a pontokért. Most az a meggyőződésem, hogy a százalékarányok feltüntetése miatt vagy ez csak tévút? :)

2013. dec. 1. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Másra nem lehetnek büszkék, vagy valami ilyesmi.
2013. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Van toplista az oldalon, valakit érdekel.


Egyébként meg kifejezetten szar érzés tud lenni, mikor tudod, hogy igazad van, és lepontoznak. Vagy, ha segítesz vért izzadva, és lepontoznak ok nélkül. Szóval vannak idegesítő dolgok.

2013. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Valamilyen szinten normális esetben a pontozás jelezné a kérdezőnek, hogy mennyire jó a válaszod. Ha valaki 3 accounttal 0%-ra pontozza a válaszod, mert neki nem tetszik - a közlekedésben és a szerelem-szexben van ilyen - akkor a kérdező azt láthatja, hogy ez a válasz egyáltalán nem hasznos, pedig...

Azért komolyabb témákban még lenne értelme a pontozásnak, ha a sok gyökér nem összevissza nyomkodná a gombokat.

2013. dec. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Az hagyján, de én már 3 hónapja a 78%-ról nem jutok feljebb, pedig az egyik kategórát én vezetem kb 2 hete!

Nem értem az egészet rengetegen 70-79%-ig vannak, de akikkel beszélgetek, ők is ugyan ezt veszik észre, lefelé gyorsan megy a százalék- vissza meg sehogy!

2013. dec. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
en azt javasolnám hogy a politika alatt ne lehessen pontozni, mert a politikai nézeteidet pontozzák, nem a válaszodat
2013. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

en elég sok választ adok, emiatt nem viszi el a politika a százalékomat, de ha alacsony lenne akkor elhiteltelenitené a többi válaszomat normális témákban

most vagy csinálok külön politikahoz egy acc-ot

vagy elerem hogy a politikaban nelehessen pontozni

vagy ne szamitson bele az összesbe

2013. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoktam trollkodni ritkán, bevallom. Furcsa módon azonban nem az ilyen dolgok miatt ment le a százalékom, hanem az igazságtalan értékelések miatt... Ugyanis rengeteg ember pontoz le dacból, személyeskedésből vagy egyéb ilyen jellegű dolog miatt. Holott ez egy olyan oldal lenne ahol különböző vélemények találkoznak és el kéne fogadni a másik nézőpontját is. Persze vannak oltári kretének is, pl. a vallási fanatikusok (sőt, ateisták is), na meg az önjelölt politikusok, róluk inkább nem is nyilatkozok...
2013. dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az zavarja őket, hanem ha látszik, hogy érvelés helyett pontozzák le. Illetve én néha el nem tudom képzelni, egyes válaszokon mi le- vagy felpontozni való van.
2016. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!