Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most őszintén miért jó a...

Most őszintén miért jó a lepontozás?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom egyre jobban kezdem megutálni ezt az oldalt...tudom,nem kell ezzel foglalkozni,meg nem kell idejárni,nem kötelező,lehet nem is fogok többet,de még ezt a kérdést felteszem...

Nem értem!Ha más a véleményem leírom, és lehet vele vitatkozni,nem lepontozok...

Igyekszem mindig puszta jó szándékból leírni a személyes tapasztalataimat, de ha nem olyan mint az átlag akkor jön a lepontozás!!!Annyira idegesít!

Persze tudom,most mindenki azt fogja írni,hogy ő nem szokott lepontozni,de akkor mégis,ki teszi?és mi a jó benne,ha a válasz egy picit sem provokatív?


2013. szept. 26. 13:33
 1/9 anonim válasza:
62%

Ha nem értek egyet a véleményeddel, akkor lepontozom. Ha más nem ért egyet az enyémmel, pontozzon le. Nem csak egy ember dönti el, hogy az lefelé, vagy felfelé megy, minimum 3 szavazat kell, hogy valamerre billenjen a hasznosság. Hogy mi a jó benne? Hát az, hog az ember látja, hogy a többség kivel ért egyet.


Más az, ha valaki a tapasztalatát írja. Azt én nem szoktam pontozni, hiszen nincs értelme.


Szerintem amúgy úgy lenne jó ez az egész, ha mindenkinek ki lenne írva a felhasználóneve, és az is, hogy ki pontozta le. Így ki lehetne szűrni nagyon sok hazudozót, és sok kedvtelésből pontozót.

2013. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Én se tudom.főleg akkor mikor valaki feltesz egy provokativ kérdést,és várja hogy melléálljanak a válaszolók,persze mindenki tudja hogy amit a kérdező ír,az nem helyes....ilyenkor a többség elmondja a saját véleményét,ami nem tetszik a kérdezőnek,és lepontozza...
2013. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Általában leírom a véleményeimet és a tapasztalataimat, és le is pontoznak, ... Rengeteg megkeseredett ember van itt, aki így éli ki magát, mert a valós élet(ükben) nem becsülik őket és csitu van.
2013. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%

Ez a pontozás az oldal egy sajátja. pl. feltesznek egy kérdést és érkezik rá pl. 25 válasz,ebből 10 egyforma. az oldal leírása alapján,ha már ugyan az a válasz érkezett egyszer,amit e le szeretnél írni,akkor ne írd le,hanem értékeld pozitívan azt,aki már leírta. ha pedig nem értesz egyet a válaszadóval, pontozd le,hogy lássa,nem értenek veled egyet.

persze az más,amikor egy olyan típusú kérdést pontoznak le,hogy "hogy hívják a gyermekedet?"... azok unatkoznak, feljebb akarnak jutni a toplistán...stb.

2013. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én azt nem értem, ezt miért kell szinte kétnaponta megkérdezni?
2013. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Engem őszintén nem érdekel, hogy lepontoznak -e, felesleges ezen bosszankodni. A legkönnyebb arc és minden nélkül pontozgatni. Az sem értem, miért jelent mindenkinek mentális kielégülést, ha előrébb kerül a toplistán.
2013. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Fejjel lefele volt a monitorom,bocsi.
2013. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nincs baj ezzel a pontozással,amíg el tudod magad helyezni általa egy skálán,tehát még építő jellegű is lehetne.De!Amikor nem is akarják a te véleményed átrágni,hanem csípőből ütik a pirosat,ott a baj!Innentől felesleges is a pontozás.Egy helyemre azért büszke vagyok,a humor rovatra,ott tudom,hogy minden zöld mögött egy nevetés van.Még ez a legkomolyabb kategória ilyen szempontból,a többit nem is nézem.Nem itt akarom saját értékrendemet,tudásom,hozzáállásom lemérni,van annyi egészséges önbizalmam,hogy ne az a % mondja meg,milyen ember vagyok.Vannak olyanok,akik a pontjaikat szinte csak pacsikkal szedték össze és biztos büszkék is rá.Most itt mit versenyezgessek?
2013. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

én azt nem értem, hogy miért tetszik, nem tetszik jogon pontozgatnak itt sokan?

oda van írva szép magyar mondattal, hogy hasznos volt számodra a válasz? ezen mit nem lehet érteni? ennyi analfabéta, diszlexiás van ezen az oldalon?

tudjátok ez különbözik a "tetszett neked ez a válasz?" kérdéstől

attól, hogy nem tetszik még lehet hasznos és attól, hogy tetszik még lehet haszontalan

ez most, egy haszontalan válasz volt, de kétlem, hogy emiatt fognak sokan lepontozni...

2013. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!