Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány óráig tart a moderálás...

Hány óráig tart a moderálás itt a GYIK-en? (folyt. )

Figyelt kérdés

Valamelyik nap, jelentettem egy kérdést este 11kor, de nem törölték csak másnap reggel.

Viszont ugye a legnagyobb trollkodás a szerelem szex kategóriában van, és ott megfigyelhető a moderátorok munkavégzése.

Pár napja, viszont olyat tapasztaltam, hogy kiírásra került egy provokatív, nagyon komolyan személyeskedő kérdés, a válaszolókkal kapcsolatban 23:00-kor, és egészen 00:40-ig fent volt majd száz hozzászólással, és utána került törlésre..

Szóval nem értem, mert úgy tudtam éjfélig van moderálás, de valamikor 11kor már „alszanak” a modik, valamikor meg mintha „riasztaná” valaki őket, (kb. mintha telefonon) és hajnalban is aktívak lesznek..



2013. dec. 10. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom ahogy kedvük tartja. ha éppen egész este nem alszik és nincs jobb dolga, akkor még moderál.
2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt még tudni kell, hogy több ember személyiségi jogait több pontban is megsértették, nevekkel, képekkel, elérhetőségekkel, szóval nem egy sima troll kérdés volt.

Nekem úgy jött le, mintha valami külső forrásból jelezték volna az érintett kérdést, és azért kerűlt hirtelen törlésre, mert két órán keresztűl nem szokott fent lenni hasonló kérdés.

Mármint vagy reggel, vagy azonnal törlik.

Tudom ez összeesküvés elméletnek tűnik, de szerintem valaki kapcsolatban áll a moderátorokkal, és esetleg telefonon szóltak neki a kérdés miatt?!

Mondom, nem szokványos troll kérdés, hanem súllyos, személyiségi jogokat sértő volt!

2013. dec. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!