Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Moderálás nem megfelelősége...

Moderálás nem megfelelősége miatt hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Hiába jelented a választ, nem tartják szabályszegőnek, pedig a válasz gombra kattintva megjelenik:


"Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."


A fentiekből több pontot is kimerít a válasz.


2012. dec. 20. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lap alján van egy e-mail, de sok reményt ne fűzz hozzá, nekem már hónapok óta nem válaszoltak.
2012. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

moderator@gyakorikerdesek.hu

vagy

info@gyakorikerdesek.hu


Én azt veszem észre, hogy a sok egyforma, unalomból felett világvégés kérdéssel semmit nem csinálnak. Egy csomó provokatív válasz van mindenféle témában, és hiába jelenteném, hogy márpedig ez nagyon rossz kategóriában van.

Mert a csillagászat nem ezotéria, az ezotéria nem alkalmazott tudomány, hogy ki kivel randizik, az nem művészet (ezen az oldalon nem az), és a cserepes fukszia még mindig nem hal.

2012. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

A világvégés kérdésekre egy megoldást találtak: mindet átpakolják az ezotériába törlés helyett. Ezzel biztosítják hogy a "hívők" jó ellegyenek együtt egy zárt közösségben, de másokat ne zavarjon más témakörben.


Ettől már csak az lenne a jobb, ha utána egyszerre kijelölnék és törölnék mindet.

2012. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát még ha csak az lenne a baj, hogy egy oda nem illő választ nem törölnek!

Sokszor a kérdést törlik indoklás nélkül, ami a szabályzat semmilyen pontjába nem ütközik.

2012. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy jelentettem egy kérdést, nem történ semmi, pedig provokáló volt elég rendesen.

Másnap emailt írtam, akkor törölték.

Lehet, hogy minden nap más ember van beosztva és egyik szigorúbb, másik nem. Erre gondolok. Vagy máshoz fut be a bejelentés.

2012. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen a 4-esnek igaza van.Én ezt csak mostanában tapasztalom,szerintem valami új Mod.csapat lehet a háttérben.Mindenféle normális vagy jogos magyarázat nélkül vagy törlik,vagy áthelyezik a kérdést,ami szinte ugyan az és nagyon felháborító,főleg ha Valaki csak ritkábban,de megfontoltan kérdez,olyat,amire valóban kíváncsi...

Próbáltam panasztétellel az elérhetőségeken többnyire sikertelenül.

Olyan,mintha az oldal hírnevére nem lenne Senki aki figyeljen,olyan mintha épp az ominózus jó vagy rosszkedvű Moderátorok irányítanák az oldalt egy felsőbb vezető nélkül,aki Őket is szabályozná.Érdekes ez mostanság az biztos.

2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!