Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a gyakorikerdesek.hu-n a...

Ha a gyakorikerdesek.hu-n a szavazatok alapján kevesebb mint 50%-ban adok hasznos válaszokat, akkor ne foglalkozzak a válaszadással?

Figyelt kérdés
Szerintem nem fogok.

2013. dec. 17. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
te azért válaszolt, mert gyűjtögetni akarod a kezecskéket? Akkor valóban nem érdemes . Normális esetben az emberek többsége akkor válaszol egy kérdésre, ha úgy érzi, ő tud segíteni. Hogy ezt miként értékeli más, az meg nem számít.
2013. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy mi a célod a válasszal.

Ha segíteni szándékozol, akkor fontold meg, hogy valóban tudsz-e hasznos dolgot írni. Ha nem, akkor enged át a terepet másnak.

Az 50% alatti érték azért sokat mond. Kétségtelen tény, hogy rengetek ostoba lepontozó van, aki ebben leli örömét. És olyan is, aki tudatlanságból teszi, rosszindulat nélkül. Ezekkel felesleges foglalkozni. Ám az ilyenek még nem vinnék le ennyire ezt az értéket.

Én úgy állok 80%-on, hogy látom, sok válaszom nulláig le van húzva, pedig az az egyetlen korrekt a kérdés alatt.

2013. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ha 0%os a válaszom, ez nem engem minősít hanem a többséget ki nem látja az igazamat. Amúgy meg volt jó pár olyan kérdés ahol 0%osank volt igaza, a trollok meg fel voltak pontozva.
2013. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy ha megtisztelem azzal a gyakorikerdesek.hu-t, hogy az általam létrehozott szellemi javakat, amiket szerzői jog véd, használatba adom a gyakorikerdesek.hu-nak, megtisztelhetnének azzal, hogy olyanra csinálják a rendszert, ahol negatív pontozást ne lehessen adni, csak pozitív pontozást. Így van ez a FaceBook-on és a Google+on is, mert ők már rájöttek, hogy mi itt a probléma.
2013. dec. 18. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!