Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minek irnak válasz az olyanok...

Minek irnak válasz az olyanok akik nem tudnak segiteni a kérdezönek?

Figyelt kérdés
Nem értem minek kell egymást dobálni mindenféle mocskokkal.Szerintem aki nem tud az ne segitsen.Azt meg végképp nem értem hogy egy inteligensenek több egyetemi vézetségü nönek hogy lehet annyi esze hogy mocskokal dobálja a másikat.Szerintem pont neki kellene segiteni ha persze igaz lenne az az egyetemi vézetség!
2008. júl. 15. 12:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
Ezt a kérdést, már én is fel akartam tenni.Van, hogy tényleg nagy szüksége lenne a válaszra, mert mondjuk 15éves, és nincs tisztában a védekezéssel, vagy akármi, és ez az egyetlen hely ahol meg meri kérdezni, mit csináljon.Erre kap 3 választ, abból 2 elhordja mindennek, és hogy inkább tanuljon, ne szexeljen,de valószínű utólag erre rájött, és megbánta, viszont ezzel semmit nem segitenek neki.Ez az oldal nem arról szól, hogy azok akik okosabbnak hiszik magukat, a másikat leszólják, hanem igenis értelmes válaszokat várnak a kérdésekre.Aki pedig nem tud arra a kérdésre segitőkészen válaszolni, inkább ne is írjon oda.
2008. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert sajnos ilyen az emberi természet. Mindenki azt hiszi hogy ő jobban tudja mint a többiek és csak az a helyes amit ő gondol. Az meg hogy valakinek egyetemi végzettsége van inteligencia szempontjából nem sokat jelent. Sokkal jobb ha valakinek vagy egy kis esze és nyitott a hozzáállása minden felé
2008. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Na meg jönnek az olyna válaszok, hogy

"jaaj megint egy kamukérdés".. szánalmas.

2008. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen minek irják oda egyesek ez KAMU kérdés ? Ha valaki kérdez valami szokatlant az márt kamuzik?
2008. júl. 15. 12:56
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem a szokatlan kérdéseknél vannak ezek... hanem mondjuk ahol egyszer 38 éves a kérdéset feltevő illető később mge mondjuk 25nek valja magát... amiben látszik hogy cask azért tették fel hogy indulatot keltsenek vele
2008. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én arra lennék kíváncsi, hogy kultúrált, értelmes válaszokat, ami valóban segítségnek tűnik, az utóbbi időben miért pontozzák le?

Régebben szívesen válaszoltam, amit többnyire pozitívan értékeltek, de mostanában hiába írok normális választ, lehúzzák. Persze nem csak a saját válaszaimon látom, hanem a többiekén is. Gyanítom, hogy egyre többen látogatják az oldalt csupán szórakozásból, nem pedig segítő szándékkal. Azt hiszem, én fel is hagyok a válaszolgatással, egyre komolytalanabb ez az oldal.

2008. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, ne csak azért válaszolj mert pontot kapsz érte :)

Én megmondom ami szerintem a válasz még akkor is ha ez valakinek nem tetszik

2008. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
33%
szórakozásból, deazér amiket írok azokban van hasznos dolog, csak mások nem veszik észre
2008. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
11%
és ezért lepontoznak, vagy azért mert túl sokat tudok és ezért félnek tőlem :s
2008. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Durva mocskolódás a kirívóan ostoba kérdésekre szokott jönni, pl. ilyesmikre


"11 éves lány vagyok és még sohasem dugtam kutyával de a bajátnőim mák mind kipkóbálták és aszt mondjákhotyjó ésén is kiakajom pjobálni mej az olyan sexi, hgyan tunnám jávenni ejje morzsit a kutyáámat??! Es csak az illyon, aki máj pjóbválta eszt es csak hasznos vájasokat kéjek, kioktatas nem kejj, elég naty vagyok máj hozzá!! Puxxxxi XDXDXDXDXDXDDDDDDDDDDDDDDDD"


Erre jön egy tipikus "hasznos válasz", valami ilyesmi:


"Nyugodtan tedd meg, ha elég nagynak érzed magad hozzá! Ez teljesen normális dolog. Nincs is jobb érzés, mint egy kutyával nyalatni magad. Én néha növényekkel is közösülök. Csak arra vigyázz, hogy védekezzetek, nehogy kisbaba legyen a dologból."


Ezek után még jó, hogy elszabadul a pokol, higgadtabb emberek is elküldenék mindkettőt a kiskurvaanyjába.


Az is előfordul, hogy ostoba vicceket sütögetnek az internet névtelenségét kihasználva. Van ilyen.

2008. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!