Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Amikor titeket lepontoznak...

Amikor titeket lepontoznak akkor bosszúból lepontoztok mindenki mást?

Figyelt kérdés
Például adtok egy kérdésre egy hasznos választ, de 0%-osra pontozzák, utána mindenkit lepontozni.
2014. jan. 17. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem... valszeg azért pontoznak le mert több az olyan ember akinek más a gondolkodás módja mint nekem... Nem süllyedek arra a szintre, hogy mert máshogy gondolkozol akkor bosszút állok... Viszont akkor szoktak lepontozni ha szemét vagyok pl sosem voltam egy együtt érző típus és ha látok egy kérdést, hogy "hogy dolgozzam fel hogy meghalt ez meg az" akkor azt válaszolom, hogy sehogy majd kihevered akkor mások szerint egy érzéketlen balp*na vagyok mert nem mondtam, hogy "úgy sajnálom... tömd magad tele csokival és mindenkinek panaszkodj aki az utadba kerül".


Nyan <3

2014. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mantis religiosa ***** válasza:
31%
Én már belépéskor lepontozok mindenkit, megelőző csapásként, így már felkészülten várom azt amit kapok, a többi válaszadótól. Nehogy már valaki azt higgye magáról, hogy mekkora ász.
2014. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Semmit nem érsz el vele, hiszen attól, hogy indokolatlanul mindenkit lepontozol, a saját százalékod fogod lerontani, mivel mások ellen pontozol! Olvasd át a toplistánál a szabályzatot, minden le van írva.

Amúgy én sem szoktam, mert ez miatt amit írtam felesleges, de azt nem szoktam megérteni hogy bizonyos kérdéseknél az első 3-4 válaszoló 2 perc után 0-ás! Ha még hozzáfűzöd, hogy "érdemes volt válaszolni!" akkor szintén csinálsz egy frissítést és az is 0-ás lesz! xD -hát nem tök poén!? :D

2014. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mantis religiosa ***** válasza:
6%
Nahát, erre nem is gondoltam! Lehet, hogy új életet kellene kezdenem? Majd kiírok egy kérdést ezzel kapcsolatban. A kérdezőt hál' Istennek nem lehet pontozni! :-)
2014. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Néha pedig jól jönne ha le lehetne pontozni a kérdezőt :D
2014. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mantis religiosa ***** válasza:
18%
Az biztos! Néhány kategóriában, fele ennyi kérdést mernének kiírni. :-)
2014. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Én olyankor azért is lenyomok minden választ.
2014. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Soha nem szoktam lepontozni senkit! Ha engem lepontoznak igy jartam!
2014. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Érdekes de ha engem lepontoznak akkor én is lepontozom más válaszát(de csak az adott kérdésen belül és akkor is csak akkor ha tudom hogy igazam van és nem írtam nagy hülyeséget).Általában akkor amikor tudom hogy vérpistikék szórakoznak.
2014. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

az egyik kérdésnél eléggé lepontoztak, ezért pár 100%-ast én is lepontoztam. (aki azt írta amit én, azt nyilván nem)

de itt nem tudom, hogy akivel egyetértek azt fel- vagy lepontozzam?

de amúgy csak zöld pacsikat szoktam adni. de a kedvencem, mikor megkérdezik, hogy a válaszolóknak milyen nevek/akármik tetszenek, és lepontozzák. hát talán ők tudják, hogy a válaszolóknak mi tetszik? szubjektív dolgok kérdez (mint mindig mindenki) akkor azt miért kell lepontozni? ezen nagyon kiakadok. :D

2014. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!