Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A családi kapcsolatok témakörb...

A családi kapcsolatok témakörben akármit írok, lepontoznak. Miért?

Figyelt kérdés

Pl. ha valaki tanácsot kér, és én úgy adok neki tanácsot, hogy tudom biztosan, hogy mi a jó megoldás, mert én is jártam így, vagy akármilyen lelki ügyben adok hasznos tanácsot, azonnal lepontoznak. Más is járt így?

Szerintem valakik szándékosan ezzel szórakoznak.



2012. szept. 27. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan nem tudhatod, hogy mi a jó megoldás, különösen a családi kapcsolatokban nem. Különben tényleg sokan direkt pontoznak le mindenkit. Egyébként nem mindegy? Ha segíteni szeretnél, akkor nem számít.
2012. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a válaszomra azt kaptam kösz megy a zöld kéz,és emiatt pontoztak le.
2012. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos a kérdésed, tegnap találtam egy érdekes kérdést, hogy mennyibe került a nászútad és hová mentél. Volt kb. 7-8 válasz (amikor én olvastam), habár nem én kérdeztem, de nagyon hasznos volt az összes válasz és valaki mégis lepontozta őket. Dunsztom sincs miért.

Egyébként én nem si szoktam válaszolni a családi témakörben lévő kérdésekre, mert az még elmegy, hogy lepontoznak, de gyakran le is ugatják a fejed ha nem értesz egyett velük.

2012. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Egy ezresért én felpontozlak:)
2012. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért, nem vérre megy. Nem halok bele ha kevesebb lesz a százalékom, de azért felidegesítettem magam.
2012. szept. 27. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Én szoktam ott lepontozni embereket, de csak azért mert egy-egy kérdésre nem a választ írják le, hanem rögtön "leelemzik" a kérdezőt, hogy milyen egy xy ember és nem a kérdésre válaszol. Ezek után meg még osztja az észt, hogy ő tud mindent jobban mindenkinél és egy kérdésem alapján leszűri, hogy milyen ember vagyok a való életben. Azt nem tudom, ha ennyire pro, akkor miért itt veri magát az oldalon egész nap.
2012. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
buták
2013. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!