Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Pontozás? Nem értem. Ti ezt...

Pontozás? Nem értem. Ti ezt hol látjátok ha valaki negatívat vagy pozitívat ad? Ez engem nem érdekel. Nem pontokért mondom amit mondok. Vagy az itt írókat ezek a pontok erősítik meg az igazukban?

Figyelt kérdés

#zöld #kék #pont #piros jelek
2014. febr. 9. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A pontok ara jók ha pl valaki mond neked valami fontos matematikai dogot kinek fogsz hinni hát annak akinek tbb pontja van vagy anak akinek kevesebb akkinek több pontja van annak sokal hamarább hisznek mint akinek kevesebb van érti ??
2014. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ki milyen szavazatot ad a válaszra,azt nem látni. Akkor lehet következtetni,ha kiírja ,hogy pl a válasz 100 % ban hasznos vagy 50 vagy egyéb.. De nem mindig jelenik ez meg. Akkor lenne értelme a pontozásnak,ha normálisan menne,de itt boldog-boldogtalan nyomkod össze-vissza.. Ha normális lenne,akkor annyi értelme lenne,hogy kapna egy visszajelzést az ember ,hogy most elfogadták-e a válaszát vagy sem. De így valóban semmi értelme és nem is lesz soha.
2014. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!