Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne, ha a válaszadók...

Mi lenne, ha a válaszadók regisztrációs időpontját odaírnátok a válaszba, a százalékok alá pl.?

Figyelt kérdés
Csak mert ebben a százalékos dologban nem igazán lehet bízni.. aki nem régen regelt, még jó az aránya, de nem hiszem hogy több hónap után is meglehetne tartani a 100%okat. Ha meg igen, az elég dícséretes lenne :) Viszont igy könnyebben kilehetne szűrni a kamusokat is, bár azokat így is kilehet. Vagy valami másféle módon kellene jelölni, ki mióta van itt.
2008. júl. 20. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert lusták vagyunk odaírni és mert már azt sem tudom hogy mikor regisztráltam :D Már egy pár hónapja azt hiszem
2008. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt az oldal szerkesztőitől kérdeztem-kértem :)
2008. júl. 20. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ide címezd:


Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

2008. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az oldal anoním, nem a válaszadók személyén, vagy hogy ki írta ki a kérdést, van a lényeg, hanem hogy mi az a kérdés és mi az a válasz.
2008. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem akarom én felfedni az anonimitást, csak sokszor megkönnyítené a döntést, ha egy olyan válaszadótól kapnék infót, akiről tudom, nem azért 90 akárhány %os, mert 2 napja regelt, hanem azért, mert tényleg jártas a témában. (pl mint egyes fórumokon, pl sg.hu-n)
2008. júl. 20. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, attól hogy egy orvos csak egy órája regisztrált, attól még jól tud válaszolni. a kamuválaszok meg akkora marhaságok, hogy elég könnyen ki lehet őket szűrni. viszont akkor már odalenne az anonimitás, és mindenki azt csinálná, hogy fúú ez a paraszt lehülyézett, most leértékelek mindent amit írt az oldalra.
2008. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Három napja http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__52..

ezen a linken a kérdező, amikor megköszönte a válaszokat, az

utolsó négy db. 100%-os volt.

Reggelre, mind a négy csak 66%-os lett.

Éjjel jött egy barbár, és leértékelte őket! Mindet.

A válaszolók százaléka romlott, a válaszok nem!

Azaz, ne aszerint ítélj, hogy milyen a válaszadók értékelése, hanem, hogy az a válasz számodra hasznos volt-e, vagy sem.

2008. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen.Van a sok hülye ember és a jó válaszokat lepipálják.
2008. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!