Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért változott meg a Gyakori...

Miért változott meg a Gyakori kérdések főoldala?

Figyelt kérdés
2007. okt. 11. 00:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a teherbeeséssel, terhességgel kapcsolatos kérdések túlsúlyban voltak, elég nehéz volt az idő szerinti listában kibogarászni azoknak, akiket perpillanat ez a téma nem érint, hogy egyéb kategóriákban miféle új kérdések érkeztek. Arról senki nem tehet, hogy az oldal felhasználóinak zöme kismama, vagy annak készül. Viszont a többieket sem szeretnénk elriasztani az oldal használatától, számukra eme új fejlesztés, az egyetlen lehetségesnek tűnő megoldás a "problémára".
2007. okt. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igy nagyon jo!nekem tetszik!tenyleg nem lehetett attekinteni a kerdeseket ,a sok kismamas kerdes miatt !
2007. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
hello tom hogy ez nem válasz de nem tom hol lehet kérdést írni.A sims 3-nak(ami már megvan)melyik az a kód amellyel maxraviszed a simed szükségleteit?
2009. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem most sokkal áttekinthetetlenebb, ráadásul lényegesen rondább is.
2011. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

13:49

Egyet kell értenem veled, szerintem a régi dizájn sokkal jobb volt, ronda a bal oldali "saját menü" és "menü" tábla, rossz helyen vannak a hírdetések, áttekinthetetlenebb lett. Ez építő kritika akar lenni, remélem még változik az oldal, apránként fejlesztik majd.

Néhány ötlet (ha netán a készítő olvasná ezt) :

-kicsit legyen világosabb a színösszeállítás

-ha már ott van, hogy "friss", az új kérdéseknél, lehetne úgy, hogy amit már megnéztem, arra nem írja, hogy friss, hanem kérdőjel van ott helyette

-legyen újra külön sorban, hogy "ez a válasz %-ban hasznosnak tűnik" és hogy "a válasz írója..."

-azok a szavazó kezecskék is rondák, de ez már csak apróság

-a fenti bannert akár vissza is lehetne cserélni...

-a válaszoknál a hirdetés (csak szöveg) úgy néz ki, mintha az is válasz lenne, valahogy jobban el kéne különíteni

-nem előnyös az a fehér négyzet a válaszolók nevénél

-ha válaszolok valamire, ott a saját válaszomnál a nevem mondjuk lehetne pirossal, vastag betűvel írva

-a kérdező kommentjeit is jobban el kéne különíteni


Na ez az első tapasztalatom, mégegyszer mondom, ÉPÍTŐ JELLEGŰ kritika akart lenni XD

2011. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

@14:12


Én meg veled értek egyet.


Az a fehér négyzet engemet is zavar. Ezt valahogy szerintem se sikerült eltalálni. A kérdező kommentjénél szerintem nem volt rossz megoldás a dőlt betűkkel való kiírás. Ez maradhatott volna. Az ellenben jó, hogy most már akárkinek lehet privát üzenetet küldeni. A reklámok jobb elkülönítése szerintem se lenne rossz. A kulcsszak alkalmazási lehetősége szintén kívánatos volt, na de személy szerint számomra leginkább az, hogy a kérdésemet többször is ki tudom emelni. Ez nagyon jó ötlet volt.

A használati útmutatóban nem ártott volna leírni a speciális karakterek alkalmazási lehetőségét (alsó és felső indexek, gyökjel, görög betűk, stb.), mert pl. a házifeladatos kérdések esetén a matematikai, fizikai, kémiai képleteknél csak kevesen tudják ezeket alkalmazni és enélkül bizony gyakran nem egyértelmű a kérdés kiírása, a többi esetben meg nehezen érthető.

2011. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Iszonyat rossz lett az oldal. Ha egy kérdésemet akarom kiemelni az most, hogy lehetséges. Hiába kattintok rá a kérdés kiemelésére semmit nem csinál.
2011. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Összegezzem egy szóban? BOTRÁNYOS!! Srácok, ezt nagyon otromba lett, ne haragudjatok. Gondolom nem kell leírni, hogy miért, nézzetek csak rá, használjátok...
2011. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul egy normális keresést még mindig nem tudtatok összerakni... az miaz, hogy MINDENBEN KERESÉS??!! :D:D Miért nem lehet kategóriákban keresni? Ha beírom, hogy AUTÓ, akkor ki a fa..t érdekel az AUTÓMATA MOSÓGÉP, meg az AUTÓIMMUN BETEGSÉG??!!! Vagy a SZŰZ esetén kit érdekel az olívabogyó? :|
2011. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék csatlakozni a panaszkodókhoz!! A lista nézet sokkal kényelmetlenebb. Amikor kis boxokban voltak 2 oszlopban a kérdések, sokkal könnyebben megtaláltam, amit akartam.

A mindenben keresővel nincs baj, amíg lehet kategóriánként is keresni.(De ez eddig is így volt...)

Túl kocka lett, minden túl szögletes, a banner grafikája gagyibb, igénytelenebb...

A fehér szövegdoboz nevekhez igénytelen, a kérdező kommentjei szerintem sincsenek elkülönítve eléggé...

2011. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!