Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért változott meg a Gyakori...

Miért változott meg a Gyakori kérdések főoldala?

Figyelt kérdés
2007. okt. 11. 00:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően hasonlít a régire. Ami engem eléggé zavar, az a rengeteg hirdetés, egyik (jelenleg Stohl feje) a kérdések listájába is belelóg. Még nem bírtam kitörölni. Ki lehet egyáltalán?

Ami még zavar, hogy a kérdező kommentje nem nagyon különül el a válaszolókétól.

2011. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapvetően tetszik, csak a kezdőlapon szar, hogy nem az a dobozos dizájn van, mert így túl egybefolynak, meg a kérdező válaszai nagyon egyformák a válaszolókéival.


Az viszont VALAMI TETŰ ZAVARÓ, hogy alul olyan "kapcsolódó kérdéseket" hoz fel, amiket ezer éve tettek fel. Látom, másnak is sikerült már véletlenül ezeréves kérdésre válaszolnia, ez a topik is 2007-es, nem is értettem az elején, mi a baj a kismamás kérdésekkel, amikor emlékeim szerint mindig is külön voltak.

2011. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ez 2007-es?!?! Én a főoldalról jöttem ide. Emberek, ezen változtatni kéne, most így egy napos használat után méginkább azt mondom, hogy EZ TARTHATATLAN! Nagyon trágya, először leginkább az összecsapott kinézet zavart, de már kiderült, hogy az oldal SOKKAL használhatatlanabb! SÜRGŐS VÁLTOZTATÁST!!!
2011. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
hulladék szar lett az oldal
2011. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy valamiből meg kell élni, és emiatt meg is lehet bocsájtani azt a rengeteg hirdetést, de ennél sokkal esztétikusabban is meg lehet oldani, mert így momentán rossz ránézni az oldalra, borzasztóan ronda.
2011. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hirdetés?? Nálam nincs egy se :D
2011. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A reklám a legkevesebb... fogsz egy AdBlock progit-plugint, és nincs többé. Azonban nekem továbbra is a keresés az érzékeny pontom, mert hiába választom ki a kategória-keresést, attól még ugyanúgy odadobja más kategóriák, még csak közel sem hasonló találatait is! Ki lehet próbálni... továbbá rusnya és áttekinthetetlen az egész. A réginek is rengeteg hiányossága volt, de azt hittem, hogy x nap után majd csodát látok... hát láttam is, csak hát... lehet, hogy 5000 Ft-tal többet kéne adni a weboldal készítőjének, mert ez így hulladék.
2011. okt. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Érdekesen néz ki az új weboldal..
2021. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!