Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Mit szólnátok ahhoz, ha a pontozást lehetne látni?

Figyelt kérdés

Tehát pontosan meg tudnád nézni, hogy kik pontozták merre a választ?

Igazándiból sokan mondják, hogy el kellene törölni a funkciót, de szerintem elég lenne ha követhető lenne, szerintem nem lenne ilyen ész nélküli a pontozás

Plusz egy visszavonás gomb sem ártana, mert én például sokat vagyok érintőképernyős készülékről, rendszeresen pontozok tök véletlenül.



Mit szóltok a javaslathoz, és vajon hol lehetne ezt jelezni, úgy, hogy értelme is legyen?( persze ha jó ötletnek tartanátok.



2014. márc. 21. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jó ötlet.Táblagépről szoktam írni néha és egyszer egy csávót lepontoztam mert félrenyomtam tehát jó lenne egy vissza gomb és ha a visszagombal nem állítod vissz a pontozást éjfélkor autómatikusan elbírálná a rendszer.
2014. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:
100%

A név nélküli válaszolókat így sem tudnád beazonosítani.

A Visszavonás ( vagy pl. Szerkesztés ) gombot időhöz is kellene kötni - mondjuk 1 perc -, mert ha 2 hónap elteltével is vissza lehetne vonni, az kissé belekavarna az értékelésbe.

2014. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenkinek nyilvános a neve,ezért nem lenne értelme ezt így nyomon követni.. A visszavonás nem nagyon népszerű semelyik oldalon,ehelyett inkább a válaszokat kéne utólagosan szerkesztethetővé tenni.
2014. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez igaz


Az én nevem sem nyílvanos, amúgy érdekes, hogy csak itt nem, mintha nem lenne mindegy, hogy" xfrd " vagyok vagy " vhzg" Ha nem kell akkorminek?


Egy másik ötlet, hogy csak az tudna pontozni, aki már válaszolt a kérdésre.

Amúgy lenne értelme ha működne eredeti funkciójában a pontozás, de úgy, hogy az emberek nem tudnak túllépni a saját véleményükön nem..


Tudom hogy nem kellene zavarjon, de sokaknakigenis számít hány%-on áll az adott válaszadó, időnként nekem is, hiszen egy 30 körülinek nem fogok véleménykülönbségemről hangot adni, hiszen láthatóan az a célja.

Tehát vagy annyira különbözik az átlagtól a véleménye, hogy felesleges belemenni a vitába, vagy kötözködik..


Köszönöm az eddigi válaszokat, és a véleményteket.

2014. márc. 22. 08:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah,igen a visszavonásra lehetne időkorlát.


Bár én jártam úgy, hogy meg voltamgyőződve az igazamról, hogy én tudom jól az adott szituációra a választ, pontoztam, majd be akartam linkelni a hivatalos szöveget, hogy alátámasszam a válaszom(mert ha olyan, akkor úgy szoktam) erre kiderült, hogy igen, igazam van, de annak is akit lepontoztam...hiába 10 perccel később jöttem rá, nagyon sajnáltam, hogy lehúztam a válaszát, mert nem volt jogos.

Bar ezen segítene,mhogy csak válasznután lehet pontozni ;-)

2014. márc. 22. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez jó ötlet lenne így legalább lenne értelme a pontozásnak a lepontozok kétszer is meggondolnák a lepontozást.
2014. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!