Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek ez így rendben...

Szerintetek ez így rendben van (moderálás az oldalon)?

Figyelt kérdés
Nem egy esetben tapasztaltam, hogy a moderátorok silány helyzetértékelése folytán törlődnek kérdések, téves megítélések, vélemények kapnak szárnyra, sokszor moderátori önérzet által irányítva. Úgy gondolom felelősségük van az itteni közvélemény formálásában és ennek sokszor nem tudnak megfelelően eleget tenni. Vannak a posztra alkalmasak is nyilván, azonban a felvetés most nem őket vizsgálja. Arról nem is beszélve, hogy akik nem ritkán féloldalnyi hoszúságú, hasznos válaszaikat lekörmölik, segítő szándékkal, idejüket, energiájukat, esetlegesen felszakított érzelmieket nem kímélve, nos, az ő munkájukkal mi lesz? Önkényes dilettantizmus, ami itt megy. Gondolom ez is szításnak minősül, véletélenül sem szabad befele nézni, önvizsgálatot tartani... Célom e kérdés kiírásával a hely jobbá, hasznosabbá tétele. De ilyen és ekkora ellenszélben nehéz. Kíváncsi vagyok mennyire tudjuk megbeszélni ezt.:D :'(
2014. ápr. 1. 11:31
 1/4 anonim válasza:
86%

nyugi, nemsokára törlik a kérdésed, de téged is.

ha használod ezt az oldalt, el kell fogadnod, hogy rajtad kívül van, aki felülvizsgál mindent, mert ez a dolga.

ők is csak emberek.

2014. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen kívül szerencsétlenek valószínüleg órákon át olvasnak képernyőn, és mivel emberből vannak, elfáradnak. Különösen a csodálatos értelmi szinttől ami itt néha van. Nem irigylem, különösen az olyan topicokat moderálókat mint a vallás, gyereknevelés, vagy az ezotéria...


Ráadásul ez szubjektív munka, nem lehet kilóra dekára megmondani, hogy mi az ami sértő/vállalhatatlan/uszító mert mindenki máson húzza magát föl, és másmilyen az ingerküszöbe.

2014. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van,én akárhányszor feltettem ilyen kérdést ,egyből levették és bannoltak... csak énekem nem olyan egyszerű túljárni az eszemen.. Csoda ,hogy még nem bannoltak
2014. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Sok fórumon írok, mindenhol egyértelmű szabályok alapján moderálnak, ha bármelyik hozzászólásodat törlik, emailt kapsz arról, a szabályzat melyik pontját szegted meg. Itt szerintem abszolút érzelmi alapon törölgetik a válaszokat. Elég dühítő. Én is sokszor látok eltűnni olyanokat, amik abszolút a témába vágtak, és még hasznosak is voltak, mégha nem is értett velük egyet a többség. De hát erre van a pontozás. Szanálni azt a válasz kellene csak, amelyik egyértelműen sértő vagy törvénybe ütközik.
2014. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!