Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez így rendben van? Van a...

Ez így rendben van? Van a barátságunknak jövője?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel már hónapok óta terveztük a nyaralást, mikor indulás előtt pár nappal összevesztünk. Nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez, és nem engedte, hogy menjek. A vele utazó barátnőim próbálták meggyőzni, de nem sikerült, úgyhogy nem igazán kardoskodtak tovább mellettem, és nem is kerestek, még egy sms-t sem küldtek onnan. Szerintetek ez rendben van? Van a barátságunknak jövője a lányokkal?
2013. júl. 28. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs! Vége!
2013. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet ennyi információ alapján kideríteni. Semmit nem tudtunk meg arról, hogy milyen a múltatok a legjobb barátnőddel.

Nagyon csúnya dolog volt tőle, hogy nem engedett kirándulni, és a barátságotok szempontjából ez biztosan következményekkel fog járni, de ennyiből nem tudjuk megítélni, hogy túléli-e a barátságotok ezt a vitát :)

2013. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy azelőtt milyen volt a viszonyotok a legjobb barátnőddel. És a többi barátnő? Az sem mindegy!
2013. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az akkori legjobb barátnőmmel nem lett jövője. Ezután még összevesztünk-kibékültünk többször, de már nem volt az igazi. Ha két ember nem illik össze mint barátok, nem érdemes eröltetni, csak leszívja az ember energiáit.

A másik két lánnyal kb. negyedévente érdeklődünk egymás hogyléte felől, de nem túl tartalmas.

Akkor milyen nagy dologként éltem ezt meg, mennyit bőgtem... Ma meg örülök, hogy nincs az életemben annyi negatív ember.

2015. dec. 6. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!