Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GYk miért nem írja le, hogy...

A GYk miért nem írja le, hogy miért büntetnek, csak a szabályzatra hivatkoznak? én meg pislogok ártatlanul.

Figyelt kérdés

legutóbb kiírtam egy olyan kérdést, hogy úgy megcsúnyultam, nem tudom mit tegyek és linkeltem két google-s (nyilvános)képet, hogy kb így néztem ki, mint ő, és most ilyen vagyok mint ő.

erre nem írhatok ki kérdést 6 órán keresztül, megsértettem a szabályzatot, még egy ilyen vagy nem tudom mennyi, kitiltanak az oldalról, meg nem tudom miket írtak még és törölték a kérdésem.


2014. ápr. 23. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:

arra gondoltam az automata szűrőprogramuk nem érti a kérdést, csak talál valami egyezést esetleg valami olyan szóval, ami neki listán van és automata törlés az egész, mégha mondjuk a használt szó, kétértelmű is. (van jó értelme, csak nem néznek szövegkörnyezetet)

vagy nem tudom mire gondoljak.

2014. ápr. 23. 19:41
 2/9 A kérdező kommentje:

vagy mnit tegyek.

mert volt, hogy mailt is írtam nekik, valami miatt, arra nem is válaszolnak.

2014. ápr. 23. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesómat azért bannolták ki mert az kérdezte beszélgetne-é valaki vele ? Szabályzatban ennek a tiltása NEM volt benne és ráadás minden 2 odik kérdés az hogy beszélgetne é valaki , ő végleges IP bant kapott .. Szerintem ne keresd a logikát az adminisztrátorokban .
2014. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
xd már az kommentemet is levették..
2014. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

volt még több komment is?


a gyk bermuda háromszöge..

2014. ápr. 26. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:
én írtam,de azt levették szokás szerint...
2014. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Próbáltam már én is emailben kérdezni, hogy miért töröltek adott teljesen szabályosnak tűnő kérdést, de nem válaszolnak. De ez a kevésbé zavaró, mert az ő oldaluk, azt törölnek, amit akarnak. Az emailre nem válaszolással is magukat minősítik, nekem nincsenek álmatlan éjszakáim miatta.


Ami viszont rendkívül zavaró, az a piros üzenetek ocsmány, fröcsögő megfogalmazása és fenyegetőző hangneme, ami rendkívül sértő. Mivel már sokszor felhívtam rá a figyelmüket, és eszükbe se jut változtatni rajta, előbb utóbb valami külső segítségre lesz szükség ezügyben. Hogy az a sajtó lesz, vagy fogyasztóvédelem, vagy ilyesmi, még megfontolás tárgya.

2014. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én tegnap ezen röhögtem egy jót..

[link]

2014. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez komoly utolsó:)
2014. máj. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!