Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet 30 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 30 évesen egy normális párkapcsolatot kialakítani? Hova érdemes menni ismerkedni komoly kapcsolat céljából? Internet kilőve.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinhaz, koncertek, baratnokkel (vagy haverokkal, nemtom h lany vagy-e vagy pasi) valahova szorakozni. esetleg tarsasagon belul lehetne ismerkedni, munkan.
2009. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pasi vagy gyere a szomszédomba,mert a barátnöm már nagyon magányos!! =)
2009. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hölgy vagy, akkor viszont az én szomszédomba gyere, mert én is magányos vagyok. :)
2009. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik, de Star Fm. Nekem sok ismerősöm talált ott párt magának(30-40 év köztiek),tartós kapcsolatra.Persze nem mind jön be.
2009. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Internet miért van "kilőve"? Ott a legegyszerűbb, leggyorsabb... de hát te tudod.
2009. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nő vagyok. A Star Fm-et megfontolom. Az internet azért van kilőve, mert már sok negatív tapasztalatom volt.. De jöhetnek még tippek. =)
2009. ápr. 10. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
és ha egyáltalán nincs kivel kimozdulni? erre varrjál gombot....
2009. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!