Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek hasznos lenne egy...

Szerintetek hasznos lenne egy ilyen az oldalon?

Figyelt kérdés

Lehetne a kérdéseknél egy látogatottság számláló, hogy láthassa az ember, hogy mennyien kattintottak rá a kérdésére. Szerintem hasznos lenne, már csak azért is, mert tuti hogy a normális, tényleg segítséget igénylő kérdésekre is sokan rákattintanak, és így talán többen válaszolnának rájuk.

Mit gondoltok erről? Esetleg ti milyen pluszt adnátok hozzá az oldalhoz?


2014. jún. 8. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet szerintem.
2014. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nadga ***** válasza:

szerintem is jó ötlet.

én azt is bevezetném, hogy a saját válaszomat lehessen ha nem is szerkeszteni, de törölni.

2014. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez nagyon jó lenne ez jó ötlet. A másik,hogy Kellene egy Örökbefogadás alkategória is a Gyerekvállalás főkategóriába mivel egyre több a meddő pár.

De ez a látogatottság számláló tényleg jó lenne.

2014. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy olvassák-e ezt a moderátorok vagy az oldalüzemeltető, de jó lenne ha megvalósulna :)
2014. jún. 10. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó néhány esetben megtévesztő lenne. Ugyanis, ha a kérdésből nem derül ki, hogy mi a pontos téma, akkor többen is megnyithatják, akiket nem érdekel a téma, akik nem tudnak, nem akarnak rá válaszolni.


A kérdésed is példa rá. Igaz, ez annyiban nem jó példa, hogy megnyitás után mindenki tud válaszolni is rá.

Ha például azt kérdezted volna, hogy "Megnyitás számlálót szeretnél a kérdésekhez, itt, a GYK-n?", az lehet, hogy nem szép megfogalmazás, de belépés nélkül is tudható, miről szól a kérdés. Akkor is, ha a főoldalon, a hossza miatt, esetleg elmarad a vége és csak ... olvasható.


Ha például házi feladat kérdés csak annyi, hogy "Meg tudod oldani?", akkor fogalma sincs senkinek, hogy milyen tárgyú, azon belül milyen szintű a feladat. Ha legalább annyit odaírna a kérdés után, hogy "(kémia)", netán azt, hogy "(fizika, 3. középiskola)", vagy hogy "(matek valószínűségszámítás)", akkor pl. reál-tárgyas kérdést nem nyitna meg olyan, aki utálja, és nem is tudja. Így viszont sokan megnyithatják, aztán válasz meg esetleg nem is lenne.

2014. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó ötlet! :)
2014. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!