Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van értelme 30 napnál régebbi...

Van értelme 30 napnál régebbi válaszokat pontozni, ha az értékelésbe úgyse számít bele?

Figyelt kérdés
Mielőtt kérdeznétek, hogy miből gondolom: tapasztalat.
2014. jún. 18. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt pontozol amit számodra hasznos ilyenkor nem a időpontot kell nézni hanem,hogy a adott válasz szerinted segítene-e a kérdezőn.


Igenis beleszámít a pontozásba mégpedig a "all-time" toplistába számít bele. Ide :


http://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista

2014. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy nem számít bele elhiheted, ha én lepontozom néhány régebbi válaszodat az meglátszik majd a holnapi százalékodon. Tudod nyilván vannak olyan emberek, akik vissza keresik a régebbi kérdéseket, mert mondjuk egy konkrét kérdést keresnek, de nem akarnak újat feltenni a kérdésnél meglássák a válaszodat és értékelik. A százalék attól függ, hogy aznap hogyan értékelték a válaszaidat módjuk, ha sokkal több pozitív értékelésed van, mint negatív, akkor hiába pontozom le egy-két régebbi válaszodat az nem sokat fog változtatni az aznapi értékeléseden. ;)
2014. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint a pontozó szempontjából nem számít.
2014. jún. 20. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mármint a pontozó szempontjából nem számít."

Dehogy nem számít nézd már meg a teljes toplista alján hány százalékban adsz hasznos értékelést: http://www.gyakorikerdesek.hu/toplista

Az értékelésednek százalékát úgy tudod növelni, ha hasonlóképpen pontozol, mint a többség.

2014. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Több száz olyan választ pontoztam, ami régi, és látszik már rajta, hogy a többség mit pontozott. Mindig a többséggel együtt pontoztam, csak a kísérlet kedvéért. A "pont értékelésért" szekcióban egy kanyi pontot nem kaptam érte. Csak akkor kapok, ha relatíve új válaszokat pontozok.
2014. jún. 20. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam gyakran pontozni nemis foglalkozók ezzel inkább a kérdésekre koncentrálok, de én is tesztelem az weboldalt pont az ilyen kérdések véget. Pontoztam már régi válaszokat érdekes, hogy nálam másnap nőtt az értékelésem százaléka próbáld 4-5 választ úgy értékelni a régi kérdéseknél, ahogy a többség tette azt, és nézd meg holnap az értékelésed. Biztos azért nem változót az értékelésed százaléka, mert sokkal több rosszul értékelt válaszod volt, mint jó azt is tudnod kell, hogy az értékelések is változnak mondjuk, ha eleinte sokkal több zöld-pacsit kapott az említett választ, de egy idő múlva mások is értékelték azt mondjuk piros-pacsival, akkor felcserélődik az értékelés remélem érted miről beszélek?:D
2014. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!