Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyáltalán van értelme ennek...

Egyáltalán van értelme ennek az oldalnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta üzemel ez a oldal talán 2006 vagy nemis tudom kb. minden kérdést fektettek már nincs semmi új, amit meg én akarnék kérdezni azt előttem már páran megkérdezték szóval nincs más dolgom, mint azokat visszakeresni nincs értelme új kérdéseket kiírni vagy, ha kiírunk egy kérdést számíthatunk arra, hogy szét lesz trollkodva böngészem a kérdéseket és csak ismételt kérdéseket láttok vagy, ha válaszolok egy kérdésre alapból le leszek pontozva és egyáltalán van értelme a toplistának? nem hiszem unaloműzésként regisztráltam, de nem láttok semmi érdekes témát vagy kérdést mit gondoltok?
2014. márc. 18. 10:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Elérést az leírásért: "kb. minden kérdést

feltettek már"

2014. márc. 18. 10:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól látod, nagyon ritka az értelmes kérdés.
2014. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszont mivel már feltették, onnan is megtudhatja az ember amit akar. Az már más dolog hogy ennek ellenére napi 123X felteszik ugyanazt a kérdést. A pontozási rendszernek így tényleg nincs sok értelme hogy like/dislike-nak nézik. Trollok meg mindenhol vannak.
2014. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy csomó kategóriában a kérdésekre adott válaszok az idő múlásával elavulhatnak.Ilyen pl a számítástechnika, a politika, az üzlet és pénzügyek, az elektronikus eszközök, a közoktatás tanfolyamok, utazás...


Más kategóriákban meg lehet teljesen egyedi kérdéseket is feltenni, még ha hülyeségeket kérdeznek is.:D Ilyen pl a szerelem szex vagy a családi kapcsolatok.


Mindenesetre én mindennap tanulok újat erről az oldalról.:)

2014. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Nincs itt semmi újdonság szerintem a trollok nem viccesek csak szánalmasak köztudott, hogy a szerelem, szex kategória és a ezotéria kategória a trollok eledele azt sem értem mire való ez a pontozás enélkül is meglennénk teljesen felesleges az egész láttam már olyan válaszadót, aki 70% 80%-ra volt felpontozva közben pedig semmi mást nem csinált, mint trollkodott és vannak azok is, akik reggeltől estig fent vannak a GYIK-n mégsem unják meg.
2014. márc. 18. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

ízlések és pofonok :)

néha azért én is unom magam rajta, de pl ha valamihez segítség kell, vagy tanács, arra jó ez az oldal, hisz sok új dolgot megtudhatsz :)

nekem ami nem tetszik ebben az oldalban, az az, hogy törölték a moderátorok egy kérdésem, és fogalmam sincs, mi rossz volt benne. :(

az meg, hogy lepontoznak, engem nem érdekel :) lepontoznak, mert nem azt írom amit hallani akarnak, hanem a véleményem. :)

2014. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Talán azért törölték a kérésedet, mert nem felelt meg az előírásoknak én nem tudtam meg sok mindent az itt llétem alatt csak azt, hogy hogyan kell trollkodni én sem szoktam bólogatni mindig a véleményemet írom, ha tetszik, ha nem.
2014. márc. 19. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor nincs értelme,de még mindig jobb itt válaszolgatni a saját területeden,mint ülni a tv előtt és nézni a tahóvilágot vagy az édesgyökérélet agymosodáján átesni :D
2014. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Garantáltan állítom, van értelme az oldalnak!

Néha olyan alapvető, és hülye kérdést teszek fel a számítógépes oldalon, hogy még a szomszéd sráctól, vagy a gyerekeimtől is szégyenlem megkérdezni.

Még sosem kaptam lekezelő választ!

Én meg főzés oldalon olvasok olyanokat, hogy szegény kérdező

nem meri megkérdezni a szomszédját sem, mert alapvető lenne tudnia. Rendes, normális stílusban, részletesen válaszolok neki.

Ő azt nem tudja, én mást nem.

Van értelme! :)

2014. márc. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!