Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy itt leírsz egy történetet egy személyről és az a személy elolvassa a történetet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi.
2014. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem nevezed meg a nemét vagy a korát akkor elég kevés a esélye mondjuk,hogy 613 436 regisztrált tag van itt ( 2014.06.22 19:51 )


Naponta 370 000 látogató szóval van esélye de nagyon elenyésző ha mégis akkor meg lesz a véleménye a tagnak....

2014. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Viol3 válasza:
Attól függ szerintem, hogy az a bizonyos valaki ismer-e és hogy tud-e róla, hogy írsz egy történetet (arról nem tud, hogy kiről).
2014. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 valaki63 válasza:
szerintem iszonyat kevés az esélye. miért keresne rá arra a kérdésre amit feltettél? ha meg magára ismer és megtudja hogy te irtad az gáz:D
2014. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az esélye elég kicsi,de ha kiderül....inkább n eadd meg korát (max. nemét) és nyilván való dolgokat mint pl.: Teszt Eleknek hívják és a Mittudoménmelyik iskolában a Sokadik osztályba jár, stb
2014. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem h kicsi, de már többször láttam olyat, h vki belinkelt egy képet másról, és késöbb eljutott az infó a képen lévő személyhez.


Ez a kérdés is elég érdekes lett:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__565..

2014. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!