Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le?

Miért pontoznak le?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel, hogy miért pontoznak le, ha mindig csak segítségből írok és senkinek nem szólok be? Ez valami divat itt, vagy mi?

2014. jún. 26. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy egyszerűen nem kattintanak a három lehetőség közül egyikre sem?

Én sem állok jól az 55 %-ommal, de nem is érdekel, mert számomra információ adásról és szerzésről szól ez az egész, nem pontgyűjtésről.

2014. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a pontozás! Valamikor a 22%os válaszoló írta oda a tutit, teljesen segítőkészen, mégis 0%os értékelést kapott.


ennyit a %okról.

2014. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy nem pontgyűjtésről szól, meg nem akkora dolog, csak most kezdtem használni GYIK-ot és furának tartottam, hogy fokozatosan megy lefele
2014. jún. 26. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, vannak olyan 8-10 évesek, akiknek a lepontozás az egy szórakozás.
2014. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!