Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GyK moderátorokat külön...

Prókátor kérdése:

A GyK moderátorokat külön törvény védi, vagy csak ennyire nem félnek a sittől?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, finoman szólva is lelombozott hangulatban, amit töröltek. Később feltettem egy másik kérdést (ugyancsak a.lelombozottság jegyében) amire egy "humoros", számomra mélyen sértő válasz érkezett, amit természetesen jelentettem … de az a válasz máig ott van.

Ha mindez nem velem történik, hanem egy öngyilkos-hajlamú egyénnel, akkor a moderátort szerintem el kellene ítélni egy öngyilkosságban való aktív részvétel miatt. De eddig még nem hallottam hhasonló esetről. Vahy történt már ilyen, csak nem lehetett róla tudomást szerezni?


2014. júl. 14. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Most azon miért vagy kiakadva, hogy egy idétlen kérdésre valaki egy emos zene klipet küldött neked? Ebben nincs semmi elítélendő dolog. Ez nem öngyilkosságra utaló jelzés, csak egy zenei klip.

Nálad agyilag tényleg elmentek otthonról, főleg a rengeteg istenes kérdéseidet nézve.

2014. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem klipp volt, hanem szöveg. Ah pedig hogy milyen témábbban rakk fel több kérdést, azt hiszem jelen helyzetben irreleváns!
2014. júl. 14. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy klip vagy szöveg, semmi törvénysértő dolog nem volt ami miatt a moderátorok bajban lennének, és sittre kerülnének.

Elolvastam pár régebbi kérdésedet, főleg az istenes kérdéseidet, de nem tudlak komolyan venni. Messze vagy te az istenfélő, vagy hívő embertől főleg, hogy olyan csúnyán beszélsz mint egy részeges kocsis.. idézlek: ( sz@rt a fejemre)

2014. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor neked ez egy komoly ÉRVÁGÁS lehet
2014. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Aki a gyk-ra kiírt kérdésére érkező választól "lesz" öngyilkos, annak eleve rég elmentek már hazulról, és csak valami ürügyet keresett arra, hogy megöngyíkolhassa magát. A modiknak ehhez a világon semmi közük. Nagyon erőltetett a gondolatmeneted, ez egyetlen bíróságon sem állná meg a helyét.

Egyébként is benne van a gyk szabályzatában, hogy semminemű felelősséget nem vállalnak az oldal üzemeltetői a kérdéseket, valamint a kérdésekre érkező válaszokat illetően. Szóval tessék saját felelősségre használni ezt az oldalt, és ne másra próbálni kenegetni a kenegetnivalót.

2014. júl. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sceptic -et annyiban megcáfolnám, tényleg létezhet olyan, hogy pont egy nem odaillő válasz lesz az utolsó csepp a pohárban és ez is indíthat valakit arra, hogy kárt tegyen magában, ha olyan az élethelyzete és lelkiállapota. Ezt pszichológus is meg tudná erősíteni.

Csak őket nem úgy nevezik szakszerűen, hogy "annak eleve rég elmentek már hazulról", hanem ennek más neve van, és úgy élnek körülöttünk ilyen emberek, hogy nem is tudunk róluk.

Hogy egy ilyen incidensre mennyi esély van itt az oldalon, az más kérdés, talán nem túl sok, de teljesen nem zárható ki a lehetősége. Igazából az emberélet emberélet akkor is, ha senki nem akar érte felelősséget vállalni, ez megint más kérdés, hogy ennek a lehetősége fennáll, de (érthető okokból) senki nem tud érte felelősséget vállalni.

2014. júl. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!