Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az itteni moderációról?

Figyelt kérdés

Először is le szeretném szögezni, hogy nem a provokáció, vagy a feszültség keltés a célom. Csak kíváncsi vagyok más felhasználó véleményére is.

Én személy szerint következetlennek tartom az itteni moderátorok tevékenységét. Tegnap volt egy kérdés a Szerelem, szex kategóriában, ahol egy lány arról írt, hogy nem bírja elfogadni az alakját, s hogy mi mit gondolunk róla. A linkelt képen egy nagyon szép és formás női alak volt látható, de hiába írta mindenki, hogy nincs vele semmi baj, a kérdező tovább sajnáltatta magát, én meg indulatból beírtam a "utálom az ilyen egófényező i**ótákat" választ. A trágár kifejezést nem csillagoztam, így értelemszerűen törölték a hozzászólásom és figyelmeztetést is kaptam, amivel én most teljes mértékben egyetértek, hisz megszegtem a szabályzatot.

Viszont egyszer feltettem egy kérdést ugyanebben a kategóriában, amire az első válasz, az "azért mert hülye vagy" volt. Hiába jelentettem kétszer is, még mindig látható az oldalon. Kérdem én, miért is? Vagy a hülye az enyhébb kifejezés, mint, amit én használtam? "Hülyézve" megsérteni a kérdezőt szabad, csak i**ótázni nem?

És ez csak egy a sok példa közül, ami bizonyítja, hogy mennyire következetlen is a cenzúra, ami itt folyik, sőt a legtöbb esetben teljesen felesleges.


Az meg a másik, hogy éjszaka a fent már említett kategóriában szinte teljesen elszabadul a pokol, szinte bármilyen kérdést feltehet a delikvens, jó esetben másnap törlik, rosszabb esetben soha.


Ti mit gondoltok?



2014. júl. 16. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Én már szétkáromkodtam, trollkodtam ezt az oldalt, de még 1 válaszomat se törölték :D
2014. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Vagy csak nem tudsz róla. :)

Nem mindig figyelmeztetne, legtöbbször csak törlik, és ha te nem is nézel vissza ahhoz a kérdéshez, akkor nem is tudsz róla.

Sajnos a figyelmeztetés sem ér sokat, hisz indoklást nem kapsz benne, hogy miért sértette meg a szabályokat az adott válasz vagy kérdés.

2014. júl. 16. 21:39
 3/14 anonim válasza:
82%

engem az bosszantott, hogy egyszer megkerdeztem ebben a kategóriában, hogy kinek jön be xy (ok lehet, h kicsit keményebben kérdeztem, de a lényeg ez volt) és törölték a kérdést, mire én írtam az adminnak h miért törölték, mire a válasz, h ilyen kérdésnek nincs helye itt. Naponta rengeteg ilyen kérdés van és nem igazán értem mi volt mérce, na mind1

19/f

2014. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Még van olyan tapasztalatom is, hogy volt egy ismerkedős kérdés, az illető 25 év körüli pasikat keresett. Írtam rá egy privit, hogy lány-e az illető, és hogy hány éves? Erre a válasza: "12. Mikor maszturbáltál utoljára?"

Erre írtam egy választ a kérdéshez, hogy "kamu. elvileg 12 éves és lány." , hogy figyelmeztessem a többieket.

2014. júl. 16. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Az eggyik barátom egyszer kiirta a humor témába hogy "ismeritek tedet?" erre letörölték, aztán mégegyszer, és megint letörölték...ezt letörlik, mikor azt megengedik hogy más emberek a péniszeiket mutogassák és vélaményt kérjenek ki róla EZEN AZ OLDALON!
2014. júl. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kérdést töröltek (kölcsön akartam kérni egy könyvet), és kitiltással fenyegettek egyidejűleg. A mai napig nem értem....
2014. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
66%

Én sem értem mi van itt.

Laiukus, naív és rákkeltő termékek promóját engedik márkanévvel. Erre több helyen ajánlok olyat, ami tényleg jó, mert értek hozzá, erre azt meg letörlik.

2014. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Tanacsokat adtam blog temaban, semmi, de semmi csunya szot nem hasznaltam es letoroltek a valaszomat es szornyu idegesito
2014. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Mer nem lehet reklamozni. Mit nem lehet ezen erteni.
2014. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de egyeseknek meg lehet...
2014. júl. 23. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!