Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az itteni moderációról?

Figyelt kérdés

Először is le szeretném szögezni, hogy nem a provokáció, vagy a feszültség keltés a célom. Csak kíváncsi vagyok más felhasználó véleményére is.

Én személy szerint következetlennek tartom az itteni moderátorok tevékenységét. Tegnap volt egy kérdés a Szerelem, szex kategóriában, ahol egy lány arról írt, hogy nem bírja elfogadni az alakját, s hogy mi mit gondolunk róla. A linkelt képen egy nagyon szép és formás női alak volt látható, de hiába írta mindenki, hogy nincs vele semmi baj, a kérdező tovább sajnáltatta magát, én meg indulatból beírtam a "utálom az ilyen egófényező i**ótákat" választ. A trágár kifejezést nem csillagoztam, így értelemszerűen törölték a hozzászólásom és figyelmeztetést is kaptam, amivel én most teljes mértékben egyetértek, hisz megszegtem a szabályzatot.

Viszont egyszer feltettem egy kérdést ugyanebben a kategóriában, amire az első válasz, az "azért mert hülye vagy" volt. Hiába jelentettem kétszer is, még mindig látható az oldalon. Kérdem én, miért is? Vagy a hülye az enyhébb kifejezés, mint, amit én használtam? "Hülyézve" megsérteni a kérdezőt szabad, csak i**ótázni nem?

És ez csak egy a sok példa közül, ami bizonyítja, hogy mennyire következetlen is a cenzúra, ami itt folyik, sőt a legtöbb esetben teljesen felesleges.


Az meg a másik, hogy éjszaka a fent már említett kategóriában szinte teljesen elszabadul a pokol, szinte bármilyen kérdést feltehet a delikvens, jó esetben másnap törlik, rosszabb esetben soha.


Ti mit gondoltok?



2014. júl. 16. 21:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És az értelmi fogyatékost se szabad. A hülyét viszont bárki leírhatja.
2014. júl. 25. 00:27
 12/14 anonim válasza:
Most törölték az egyik topicomat, és nem értem miért. Kissé következetlennek tűnnek. :) Vagy nem utaznak BKV-n.
2014. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezeket.

Talán el sem olvassák a feltett kérdést, de már jön az appeláta.


Túl hosszú a kérdezett szöveg, ne tegyek bele http kodot

és törölte.

Igaz írta felebezésnek van helye az adott címükön, de hát minek írjak Nekik?

2014. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az előző voltam.


Helló, Kérdező, Te olyan hosszú szöveget írtál, én ennek csak a töredékét, mégis törölték.:(((

2014. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!