Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktatok fantáziálni arról,...

Szoktatok fantáziálni arról, hogy ezen az oldalon az épp aktuális kérdező, vagy válaszoló hogy néz ki, milyen lehet, stb?

Figyelt kérdés
ha igen, mi alapján?
2014. júl. 26. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Inkább nem. Jobb így nekem:D
2014. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
A férfiak, ha meglátják, hogy egy huszonéves lány szűz, akkor odaképzelnek egy szexi, gyönyörű bombázót, holott valószínűbb, hogy dagadt, ronda, csúnya és idegesítő a személyisége.
2014. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Most ez kb olyan kérdés volt, hogy ha valaki kiírja hogy 18 éves fiatal lány, akkor jön a priviáradat és miért.


Amúgy igen, néha egy-egy sztori alapján valahogy automatikusan elképzelem milyen lehet az ember :)

Nem tudom mi alapján, ez csak jön magától.

2014. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja, mindig szoktam, ha ki van írva a válaszoló nickneve, akkor az alapján.


például DrBorsónak olyan szép nickneve van, biztos vagyok benne, hogy gyönyörű nő.


:D

2014. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Volt már rá példa, hogy elképzeltem, hogy egy-egy ember hogyan nézhet ki, és a beszélgetés során amikor képet cseréltünk rájöttem hogy vagy pont olyan mint amilyennek képzeltem, vagy totál ellentéte annak :)
2014. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat (is), megy a zöld kéz
2014. júl. 26. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most pont azt próbálom kitalálni te milyen lehetsz Spartakus:DD
2014. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem.
2014. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!