Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy igazgatóit, hogyan...

Kaptam egy igazgatóit, hogyan mondjam el? 13/F

Figyelt kérdés
Tehát a dolog úgy történt, hogy angol órán mi a leghátsó padban ültünk, halk beszélgetéssel és nevetéssel zavartuk az órát.A másik osztály(mert össze vagyunk vonva) el kezdett hülyéskedni(nevetni, ordítani). Erre az angol tanárnak elege lett... azt kérte hogy akir érdekel az óra, az üljön az első padokba. És én oda is ültem. De amikor az angol tanár elmondta az angol órai viselkedést.. akkor az A osztály(én B-s vagyok) engem is belekevertek. És az a legszomorúbb, hogy én nem vertem a padot, és nem torkaszakadtamból üvöltöttem. Reggel az igazgató behívat az irodába, és azt mondta, hogy hogy képzelem ezt, mármint ezt a viselkedést...(ezt nem tudjátok, de az A osztály 60%-a bukásra áll.. és úgy tudnak hazudni mint a vízfolyás)És akkor azzal fenyegetett, hogy ez az igazgatói figyelmeztetés nagyon bele fog számítani a továbbtanulásomban...(tudjátok ebben az évben minden tárgyból 5-ös voltam). és most nagyon megijedtem. Szerintetek mennyire számít bele? És hogy mondjam el a szüleimnek? Annyira nem szigorúak.. és szeretem őket

2014. febr. 26. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp anyádnak mondd először, és próbáld minél inkább színezni a történetet
2014. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy igaz ( zold pacsi a 1. nek! ) ja es mond,hogy kenyszeritettek az osztalytarsak,hogy vidd el a balhet vagy bantanak lelkileg is es fizikailag is!
2014. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a dolog ugy volt, hogy az A-sok kevertek bele (én B osztályos vagyok
2014. febr. 26. 16:41
 4/5 A kérdező kommentje:
amint mondtam az A-sok 60%-a bukásra áll... és síkhülyék, és profin hazudnak ha kell, hogy esetleg ne egyedül vigyék el a balhét... ( én mindeddig tiszta voltam, tehát egy intésem , semmim nem volt) és nagyon félek hogy a szüleim mit fognak hozzá szólni
2014. febr. 26. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még azért se kapok még beirást se mert megvágtam az osztálytársam lábát üveggel

Mondjuk én problémás iskolába járok

2020. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!