Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti miért gyakoriztok?

Ti miért gyakoriztok?

Figyelt kérdés
Hogy kerültetek az oldalra, miért szerettétek meg? Egyáltalán mi az, ami miatt órákat el tudtok itt tölteni? Születtek ismeretséget, barátságok?
2014. okt. 14. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Kb. 4 éve ismertem meg a gyakorikérdéseket úgy, hogy mikor valamilyen kérdést írtam a google keresőbe, sokszor ezt az oldalt adta ki. Megtetszett és regisztráltam. :)

Sokféle téma van itt, ami érdekel, így mindig van mit olvasni.

Igen, születtek barátságok. :) A legjobb barátomat is itt ismertem meg, és most is épp alakulóban van egy barátság, de tanulótársat is szereztem már innen. :)

2014. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az oldalt, mert a kezdetek óta ugyanilyen maradi, ízléstelen fos. Szimplán csak valamiért szeretek segíteni az embereknek. Ezért vagyok itt.

Na meg persze néha akadnak olyan kérdések, amikből tanulni is lehet.

2014. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A csaj fb oldalàt nézegetve egy posztja utàn talàn nem tudom..
2014. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Több kérdésbe belefutottam az életben, ami itt kaptam választ, így kezdtem...

Akkoriban a gyerekvállalás kategőria nem volt enynire szétszabdalva jobban szerettem.. Onnan kerültem át a családi kapcsolatokba, és az emberekbe..

Több órát ritkán töltök itt, ezért van csak pár kategőriára időm...

2014. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

En egy honapja rontom itt a levegot szimplan azert mert hihetetlenul jokat lehet rohogni a kerdeseken.....nem bantasbol vagy ilyesmi,de ha valaki unatkozik,vagy lehangolt annak reveptre irnam ezt az oldalt:-)))Neha csak olvasok es potyog a konnyem a rohogestol:-)))


Persze segitek is az embereknek,de nem jarnek ide ha nem lennenek vicces kerdesek:-))!)

2014. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nyáron regiztem be :) érdekesnek találtam az oldalt, és ahol tudok, ott segítek :) de inkább azt mondanám hogy Hofi Géza ehhez az oldalhoz képest kutyafüle a köbön! Mostmár inkább csak nevetni járok fel ide, válaszolni a levelekre, vagy megvàlaszolni egy-két kérdést :))
2014. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Hogy kerültetek az oldalra, miért szerettétek meg?"


Reggeltem és vagyok csak így.


"Egyáltalán mi az, ami miatt órákat el tudtok itt tölteni?

Boldog szingliként rengeteg a sz idom így a filmezés és játék mellet időnként ezt is csinálom.


"Születtek ismeretséget, barátságok?"


Hát nálam nem.


3X rá írtak pedofilok.

1X el lettem küldve h "Mocskos Liberális Patkány vagyok" Mert nem szeretek X pártot.

1X hitterítők is rám írtak.

Többször kaptam értetlenkedő és hüledező priviket h miért ez meg az...


De volt olyan is akit kisegittem dolgokban és megköszönte.

KB ennyi 2 év alatt :)

2014. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

már válaszoltam az előbb, nem tudom az enter hova küldte, de írhatom újra.

szóval a párommal volt rengeteg minden amiben bizonytalankodtam, senkivel nem tudtam megbeszélni, az végső legslegutolsó kétségbeesésemben ültem magamba roskadva a gép előtt és beírtam egy szót a google-be, annyit csak, hogy "kérdés"


kidobta regiztem, életet mentett valahol


egy srácot ismertem meg, aki kam volt.

2014. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kb. fél éve kíváncsi voltam egy kérdésre és az indított újra. Azért újra, mert már korábban is rajta voltam a GYK-n, csak mivel kezdett unalmas lenni, kiléptem.

Mostanában viszont újra unalmas, sok az értelmetlen kérdés rajta, kevéssé hasznos, így már csak unaloműzés miatt használom. Ismeretség tekintetében csak próbálgatások születtek, de mind úm. kihalt egy rövid idő után.

2014. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ismerősöm is nagy hofi rajongó meg jàtékos is. Màr alig alig vagyok itt meguntam inkàbb etetem a virtuàlis macsekomat.lehet èn is a miért kérdések àltal ezt az oldalt kidobva jutottam ide.meg nick név alapjàn a hozzàsholàsaihoz.nekem google barim segitett neki meg a kémprogi :) elszorakoztunk egymàs mellett de ennyi idő utàn beleuntam a jàtszmàiba az àtveréseibe
2014. okt. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!